Міськрайонна газета

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З ХОКЕЮ

21 лютого 2015 року у с. Ворожба  проводилася відкрита першість Лебединського району з хокею.

В змаганнях взяли участь команди ХК «Ворожбалатінвест» (с. Ворожба) та ХК «Бобри» (м. Суми). Команди боролися на одному рівні. До 20 хвилин 3 періоду рахунок був 2:2. Та на останніх хвилинах гравець ХК «Ворожбалатінвест» Юрій Яценко закинув переможну шайбу у ворота суперників. Таким чином, з рахунком 3:2 перемогла команда господарів, друге місце – ХК «Бобри».

У номінації «Кращий гравець» кращим був відзначений гравець ХК «Ворожба Латінвест» Юрій Яценко, «Кращий воротар» - гравець ХК «Бобри» Олександр Бергілевич.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами голови районної державної адміністрації, номінанти - грамотами голови районної ради та цінними подарунками.