Міськрайонна газета

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ

8 лютого поблизу с. Червлене проведена відкрита першість Лебединського району з лижних перегонів. На початку змагань спортсменів привітав голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко.

Цього року 40 учасників демонстрували свої спортивні вміння на лісовій лижній трасі. Жінки у 2 категоріях на дистанції 1 км і чоловіки у 4 категоріях на дистанції 2 км.

У результаті серед жінок у віковій категорії 35 - 45 років перемогу здобула Олена Глушак, ІІ місце виборола Ніна Шопенко, ІІІ – Олена Марченко; 16 - 35 років перемогла Ольга Шевченко. Серед чоловіків у віковій категорії 16 - 35 років першим фінішував Олександр Шевченко, другим - Віталій Меренков, третім – Юрій Марченко; 35 - 45 років переміг Анатолій Стегній, йому дещо поступився Віталій Цебро, ІІІ місце – за Сергієм Бердіним; 45 - 55 років: І місце – Володимир Фурдило, ІІ – Олександр Марченко, ІІІ – Валерій Тригуб; 55 і старше - І місце - Олексій Довгополік, ІІ місце – Федір Линник.

Переможці й призери змагань нагороджені грамотами та цінними подарунками від голови райдержадміністрації.