Міськрайонна газета

ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

 

Ювілейний – тридцять п’ятий волейбольний турнір «Зустріч поколінь» відбувся 25 грудня ц.р. на базі Лебединської загальноосвітньої школи №6.

Започаткував цей турнір у 1981-му році ветеран праці і спорту, колишній директор Лебединського вищого професійного училища лісового господарства Володимир Тимошенко.

Змагання проходили серед команд району й міста. Урочисто відкрив турнір депутат Сумської обласної ради та голова президії федерації волейболу Сумської області Сергій Грицай та представив новий перехідний кубок, який з 2014 року будуть отримувати переможці.

Серед почесних гостей, що привітали учасників спортивного турніру, були голова райдержадміністрації Сергій Лук'яненко, голова районної ради Василь Калита, міський голова Анатолій Троян, Володимир Тимошенко та директор ЗОШ №6 Валентина Верхова.

Після жеребкування, судді дали сигнал до початку змагань. Важко передати весь запал боротьби, що відбувався у залі. Перемоги жадали всі, і здаватися ніхто не збирався. Приємно було спостерігати за спортивним азартом гравців, який подарував вболівальникам не аби - які емоції.

Слід відзначити, що практично кожен поєдинок біля сітки проходив у гострій боротьбі, ніхто нікому не хотів поступатися. Яскраво продемонструвала свою майстерність команда Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка, що перемогла у турнірі. Друге місце здобула команда з села Катеринівка, а третє – у команди з села Червлене Лебединського району.

Кубок, медалі та подарунки переможцям і учасникам турніру вручив Володимир Тимошенко та висловив сподівання, що кількість прихильників волейболу на Лебединщині щороку буде зростати.