Міськрайонна газета

ФІНАЛ КУБКУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2014 РОКУ

24 серпня відбувся фінальний матч Кубку Лебединського району між футбольними командами Михайлівської і Межиріцької сільських рад на центральному стадіоні  «АВАНГАРД».  Голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко привітав учасників заходу з нагоди величного державного свята Дня незалежності України та побажав молодим спортсменам  яскравої гри та перемоги.

Зустріч проходила напружено , рахунок змінювався, але  впевненість і згуртованість була на боці команди Ф/К «Першотравневе», яка і здобула вперше в своїй історії Кубок Лебединського району з рахунком 2:1.

Голи за Ф/К  Першотравневе ( Михайлівської с/р) забили: Ігор Підлісний (54-та  хвилина ), Олександр Осінній (76-та хвилина). За команду Межиріцької  с/р  на ( 42-й  хвилині) відзначився Ян Загорулько.

На цьому матчі були визначені кращі гравці в номінаціях: «кращий воротар» - Верхогляд Дмитро, «кращий захисник» - Черемис Олександр, «кращий нападаючий» - Осінній Олександр, «кращий гравець» – Підлісний Ігор.