Міськрайонна газета

РІЗДВЯНИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ

9 січня на базі Лебединського педагогічного училища відбулася відкрита першість районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків 1997 – 1999 р.н. на приз «Різдвяний кубок».

В змаганнях взяли участь команди Василівської ЗОШ, Маловисторопського, Катеринівського НВК та команда ЗОШ № 3 м. Лебедин. Перемогла команда маловисторопців (тренер – викладач М.І. Кулініч), кількома очками поступилась їм команда Василівської ЗОШ (тренер – викладач С.М. Хоменко), третє місце посіла команда Катеринівського НВК (викладач О.М. Халепа). В номінаціях були відзначені й окремі спортсмени: «Кращий  гравець» - Карпенко Богдан (Василівська ЗОШ),  «Кращий розігруючий» - Нємцев Владислав (Катеринівський НВК), «Кращий нападаючий» - Дмитрівський Олександр (М. Висторопський НВК).  Переможці та призери змагань, номінанти  нагороджені грамотами Лебединської районної ДЮСШ.