Міськрайонна газета

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ

21 лютого були проведені районні змагання з шахів у залік І районної гімназіади серед юнаків та дівчат

У змаганнях приймали участь команди Ворожбянського, Рябушківського, М.Бобрицького,  М.Висторопського  НВК, Михайлівської ЗОШ, Василівського ліцею.  У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда Михайлівської ЗОШ (вчитель Сергій Холоденко), ІІ місце зайняла команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІІ місце у команди Ворожбянського НВК (вчитель Роман Чернявський).

У особистому заліку серед юнаків: І місце  Давід Дігтяр (Михайлівська ЗОШ), ІІ місце Юрій Федоренко (Рябушківський НВК), ІІІ місце Артем Щербак (Ворожбянський НВК); серед дівчат:  І місце  Віталіна Подлєсна (Михайлівська ЗОШ), ІІ місце Поліна Зоренко (Василівський ліцей), ІІІ місце  Ірина Красуля (Ворожбянський НВК). Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти та подарунками відділу культури, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

14 лютого в спортивному залі Михайлівської ЗОШ були проведені районні змагання з волейболу серед юнаків 2003 – 2004 р.н. в залік І районної гімназіади школярів

В змаганнях прийняли участь вісім команд ЗЗСО району. Перемогу виборола команда Василівського ліцею (вчитель Святослав Карпенко, тренер – викладач Сергій Хоменко), ІІ місце зайняла команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІІ місце у команди Голубівської ЗОШ (вчитель Валентина Товкус). В номінаціях були відзначені «Кращий гравець» Вячеслав Гмиря, «Кращий розігруючий» Сергій Гончаренко (Василівський ліцей), «Кращий нападаючий» Максим Котусевич (Рябушківський НВК). Переможці, призери, відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами та подарунками.

ВОЛОДАРЕМ КУБКУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ СТАЛА КОМАНДА МЕЖИРІЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

15 лютого 2020 року в спортивному залі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка відбулися фінальні районні змагання за Кубок Лебединського району з футзалу серед сільських рад

У змаганнях приймали участь команди-переможці зональних районних змагань (с.Першотравневе, с.Межиріч, с.Рябушки, с.М.Вистороп, с.Михайлівка).

У напруженій боротьбі володарем Кубку Лебединського району стала команда  Межиріцької с/р

ВИХОВАНЦІ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

10-12 лютого в легкоатлетичному манежі СУМДУ відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ  на призи ЗМСУ Юрія Білонога

У змаганнях прийняли участь сорок п’ять спортивних шкіл з двадцяти семи регіонів України (понад чотириста учасників). На дистанції 1500 м вихованка Лебединської районної ДЮСШ Чувалаєва Снєжана була сьомою, Безверхий Олександр на дистанції 60 м увійшов до двадцятки кращих  з сімдесяти учасників.

НЕПЕРЕМОЖНІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ МАЛОВИСТОРОПСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ - ВОЛОДАРІ КУБКУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ - 2020

1 лютого 2020 року в спортивному залі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 7 відбувся фінал змагань з волейболу за Кубок Лебединського району серед сільських рад

У фіналі змагались кращі сільські волейбольні команди: Маловісторопська, Михайлівська (с.Першотравневе),  Василівська.