Міськрайонна газета

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ПАРКОВОГО ВОЛЕЙБОЛУ

За сприяння відділу культури, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації 26 червня у с.М.Вистороп провели змагання з паркового волейболу з нагоди відкриття спортивного майданчика

У змаганнях взяли участь команди: с.Першотравневе, с.Ворожба, с.Рябушки, та с.М.Вистороп

У ПЛАНАХ - РОЗВИТОК ФУТБОЛУ НА ЛЕБЕДИНЩИНІ

04.06.2020 у відділі культури, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада щодо відкриття футбольного сезону 2020 року на Лебединщині

У нараді взяли участь: начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Ганна Богомаз, головний спеціаліст відділу Ольга Ігнатова, директор районної дитячо-юнацької спортивної школи Анатолій Стегній, депутат міської ради Іван Мінюк, гравець міськрайонної команди «Лебединець» Тарас Івченко. Під час наради обговорювались обов’язкові умови для участі футбольних гравців  Лебединщини у Чемпіонаті Сумщини з футболу 2020 року, перспективи розвитку аматорського футболу, шляхи залучення різних верств населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ

21 лютого були проведені районні змагання з шахів у залік І районної гімназіади серед юнаків та дівчат

У змаганнях приймали участь команди Ворожбянського, Рябушківського, М.Бобрицького,  М.Висторопського  НВК, Михайлівської ЗОШ, Василівського ліцею.  У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда Михайлівської ЗОШ (вчитель Сергій Холоденко), ІІ місце зайняла команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІІ місце у команди Ворожбянського НВК (вчитель Роман Чернявський).

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

14 лютого в спортивному залі Михайлівської ЗОШ були проведені районні змагання з волейболу серед юнаків 2003 – 2004 р.н. в залік І районної гімназіади школярів

В змаганнях прийняли участь вісім команд ЗЗСО району. Перемогу виборола команда Василівського ліцею (вчитель Святослав Карпенко, тренер – викладач Сергій Хоменко), ІІ місце зайняла команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІІ місце у команди Голубівської ЗОШ (вчитель Валентина Товкус). В номінаціях були відзначені «Кращий гравець» Вячеслав Гмиря, «Кращий розігруючий» Сергій Гончаренко (Василівський ліцей), «Кращий нападаючий» Максим Котусевич (Рябушківський НВК). Переможці, призери, відзначені у номінаціях гравці нагороджені грамотами та подарунками.

ВОЛОДАРЕМ КУБКУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ СТАЛА КОМАНДА МЕЖИРІЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

15 лютого 2020 року в спортивному залі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І.Сітенка відбулися фінальні районні змагання за Кубок Лебединського району з футзалу серед сільських рад

У змаганнях приймали участь команди-переможці зональних районних змагань (с.Першотравневе, с.Межиріч, с.Рябушки, с.М.Вистороп, с.Михайлівка).

У напруженій боротьбі володарем Кубку Лебединського району стала команда  Межиріцької с/р