Міськрайонна газета

ПРО ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ ГОВОРИЛИ З БЕЗРОБІТНИМИ

03 вересня на тему «Порядок укладення трудового договору» говорила в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості  з безробітними, які перебувають на обліку, юрист Лебединського бюро Логвіненко Євгенія

«Трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Письмову форму трудового договору не слід плутати з процедурою його оформлення. Ті обставини, що працівник пише заяву про прийом на роботу, а власник видає наказ про прийом на роботу, ще не означають письмової форми трудового договору.

При укладанні трудового договору громадянин повинен пред’явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), а також про стан здоров'я.  Забороняється укладення трудового договору з громадянином, якому за медичним висновком запропонована робота протипоказана за станом здоров’я.

Кодекс законів про працю України передбачає, що при укладенні трудового договору може бути встановлене обумовлене угодою сторін випробування. Метою випробування є перевірка відповідності працівника роботі, яка йому доручається»,- розповіла Євгенія Логвіненко.