Міськрайонна газета

ПРОФЕСІЙНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Літо добігає кінця, а з ним закінчуються і  канікули у вихованців загальноосвітніх шкіл. Всього кілька днів залишається в учнів, аби переключитись з дозвілля на навчальний процес

Тому й не випадково 23 серпня з ініціативи фахівців Лебединської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості в Обласному багатопрофільному санаторії  «Лебедин»  відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Професійний калейдоскоп».

Мета заходу – ознайомити учнів  зі світом професій, визначити психологічну готовність дітей  до вибору професії та сприяти формуванню  їх творчих здібностей.
        Захід пройшов у формі гри, під час якої діти були поділені на групи та отримали завдання – відгадати професію, вигадати «професію майбутнього», яка змінила б на краще життя на Землі.
        Всі учасники активно включилися до проведення творчого конкурсу, діти відповідально працювали в команді та презентували свої професії, відгадували загадки, складали прислів’я та  ребуси.
         На заході всі учні ознайомилися з різномаїттям професій, навчилися розмежовувати схожі між собою спеціальності, дізналися про навчальні заклади регіону та фах, який в них можна здобути.

Відпочинок для дітей був приємним та корисним.