Міськрайонна газета

СЕМІНАР З ОРІЄНТАЦІЇ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

З метою покращення працевлаштування населення та зниження рівня безробіття у Лебединській міськрайонній філії Сумського Обласного центру зайнятості 27 червня 2019 року відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройні сили України

На заході були присутні: Давиденко К.М. - заступник командира 2 реактивного дивізіону, Скрипник П.Г. – заступник командира 2 реактивного дивізіону з морального та психологічного забезпечення 27 Сумської реактивної артилерійської бригади та представники Лебединсько - Липоводолинського об’єднаного  військового комісаріату – заступник військового комісара Токар Ю.А., відповідальний за виконання відділу комплектації – Кузьменко А.А.

Метою заходу було ознайомлення  безробітних з порядком відбору та з умовами прийому на службу в Збройні Сили України, соціальними правами та пільгами, якими користуються військовослужбовці, умовами проживання і вирішення квартирного питання у військових частинах, заробітною платою та посадами, на які здійснюється прийом на військову службу за контрактом, про що і розповіли представники 27 Сумської реактивної артилерійської бригади.

Фахівці відділу активної підтримки Лебединської міськрайонної філії Сумського Обласного центру зайнятості доповнили виступ представників 27 Сумської реактивної артилерійської бригади, розповівши присутнім про можливості адаптації військових на сучасному ринку праці та про послуги служби зайнятості для цієї категорії населення. Усім присутнім надавався роздатковий інформаційний матеріал – брошури та буклети.