Міськрайонна газета

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ПІДПРИЄМСТВІ ТОВ «УКРТРАНСПНЕВМАТИКА»

19 червня 2019 року Лебединською міськрайонною  філією Сумського обласного центру зайнятості  був проведений захід  - день відкритих дверей на підприємстві ТОВ «Укртранспневматика»

Головним напрямом діяльності підприємства є розробка і виготовлення продукції для залізниці та метрополітену: гальмівних циліндрів, авторегуляторів, з’єднувальних рукавів  та інше. ТОВ «Укртранспневматика» є одним з ринко утворюючих підприємств нашого міста.

Протягом дня учні пришкільних таборів Лебединських шкіл №1, №3, №5 відвідали  підприємство. Вони отримали інформацію щодо історії створення ТОВ «Укртранспневматика», мали можливість побувати на всіх дільницях підприємства , поспілкувалися з працівниками та адміністрацією. Також дітям був представлений основний професійний склад робітників даного підприємства - це слюсар-ремонтник, токар, токар-револьверник, фрезерувальник та інші. Всі мали змогу ознайомитися з сучасним прогресивним обладнанням та інструментом підприємства. Відбулося ознайомлення з перспективною кадровою потребою, освітньо-кваліфікаційними вимогами професій даної галузі, рівнем заробітної плати та специфікою роботи підприємства.

Цей захід виявився дуже цікавим для дітей, а отже і результативним . Всі отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.