Міськрайонна газета

ДОПОМІГ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Життя – це шлях, що складається з випробувань, невдач і…звісно перемог. Тільки вмотивовані та сильні духом люди здатні вистояти у вирі життєвих обставин та досягти успіху. Саме про таку людину і піде мова

Знайомтеся: Алла Віталіївна Сімашова. Закінчивши Харківський авіаційний інститут та здобувши кваліфікацію «економіста», працювала в Харківському авіаційному інституті за спеціальністю 6 років. Повернувшись до рідного Лебедина, звернулась до нас - Лебединської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості в липні 2018 року. Фахівцями служби було виявлено, що молода жінка володіє такими якостями як: цілеспрямованість, завзятість, наполегливість. Під час чергового відвідування, Алла поділилась своєю мрією: відкрити власну справу, щоб дарувати людям красу й добрий настрій. З листопада 2018 по квітень 2019 пройшла перенавчання в Сумському ЦПТО за професією: «перукар - модельєр». Закінчивши навчання, відкрила власну справу.

«Маючи власний бізнес, можеш повністю реалізувати свої можливості, свій професійний потенціал та присвятити себе  справі, про яку мріяв все життя», - запевнила Алла Сімашова.

Днями вона запросила вихованців пришкільного табору Лебединської ЗОШ № 1 та провела для дівчаток майстер-клас.

«Перукар робить різні види стрижок, зачісок, фарбування, хімічну завивку і укладку, займається лікуванням волосся», - розповідала майстриня.

«Хороший майстер повинен вміти підкреслити переваги і приховати недоліки обличчя відвідувача. За допомогою хорошої зачіски можна скорегувати овал обличчя, зробити межі пропорційнішими і привабливішими.» - пояснювала А.В.Сімашова

       Діти були задоволені та приємно вражені. Після заходу всі мали елегантні зачиски.

Тож бажаємо вам, Алла Віталіївна,ніколи не зупинятися на досягнутому, уміти знаходити позитив у всьому та перетворювати його на успіх, не боятися нових випробувань, бо це шанс, який дається вам для того, щоб зробити вибір, перемогти, досягти чогось.