Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ СУМСЬКОГО ОЦЗ ІНФОРМУЄ

Станом на 01.06.2019 в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває на обліку 538 безробітних, жителів району, що на 78 осіб більше показника 2018 року, з них: жінки складають 50,2%, молодь у віці до 35 років – 21,6%. Протягом звітного року залучено до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру 102 особи, проходило професійне навчання - 126 безробітних, працевлаштовано за направленням служби зайнятості – 261 особа, що на 48 безробітних більше минулорічного показника.

      Однією із складових активної політики зайнятості є профорієнтаційна робота, мета якої - забезпечити ефективне використання трудового потенціалу особистості. Профорієнтаційна робота проводилася за такими напрямками: професійна інформація, професійна консультація, професійний відбір, професійна діагностика. Всього надано 1915 профорієнтаційних послуг  1181 особі.

           Лебединською міськрайонною філією Сумського обласного  центру зайнятості  проведено  99 інформаційних семінарів з безробітними, якими охоплено 849 осіб, 33 семінари з техніки пошуку роботи , які відвідали 399 безробітних.

     На обліку в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває 23 особи з обмеженими фізичними можливостями, яким надано статус безробітного. Протягом звітного періоду 2 особи із числа осіб з обмеженими можливостями  працевлаштовані за направленням служби зайнятості, 3 особи з інвалідністю проходили професійне навчання.

Станом на 01.06.2019 на обліку в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває 9 осіб із числа демобілізованих учасників антитерористичної операції, яким надано 8 профорієнтаційних та 14 профконсультаційних послуги. 1 учасник АТО працевлаштований за направленням служби зайнятості, 1 особа приймала участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.