Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ СУМСЬКОГО ОЦЗ ІНФОРМУЄ

Станом на 01.05.2019 в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває на обліку 559 безробітних, що на 69 осіб більше показника 2018 року, з них: жінки складають 51,3%, молодь у віці до 35 років – 22,5%. Протягом звітного року направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру 86 осіб, проходило професійне навчання - 113 безробітних, працевлаштовано за направленням служби зайнятості – 216 осіб, що на 35 безробітних більше минулорічного показника.

      Однією із складових активної політики зайнятості є профорієнтаційна робота, мета якої - забезпечити ефективне використання трудового потенціалу особистості. Профорієнтаційна робота проводилася за такими напрямками: професійна інформація, професійна консультація, професійний відбір, професійна діагностика. Всього надано 1831 профорієнтаційна послуга 1145 особам.

           Лебединською міськрайонною філією Сумського обласного  центру зайнятості  проведено  89 інформаційних семінарів з безробітними, якими охоплено 795 осіб, 31 семінар з техніки пошуку роботи , які відвідали 389 безробітних.

     На обліку в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває 11 осіб з обмеженими фізичними можливостями, яким надано статус безробітного. Протягом звітного періоду 2 особи із числа осіб з обмеженими можливостями  працевлаштовані за направленням служби зайнятості, 2 особи з інвалідністю проходили професійне навчання.

Станом на 01.05.2019 на обліку в Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості перебуває 9 осіб із числа демобілізованих учасників антитерористичної операції, яким надано 7 профорієнтаційних та 12 профконсультаційних послуги. 1 учасник АТО працевлаштований за направленням служби зайнятості.