Міськрайонна газета

ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ

Згідно чинного Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції, затвердженого рішенням десятої сесії Сумської обласної ради від 22.12.2016 із внесеними змінами, у 2019 році забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил  або виплата компенсації у розмірі 3200 гривень на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення, де зареєстрований та проживає учасник АТО/ООС, не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Для забезпечення твердим паливом (дровами) або на виплату компенсації на його придбання відповідно до Обласної програми соціального захисту населення з обласного бюджету Лебединському району на 2019 рік  виділені кошти в сумі 185,6 тис. гривень.

У квітні 2019 року управлінням соціального захисту  населення Лебединської районної державної адміністрації укладений договір з Державним підприємством «Лебединське лісове господарство» для забезпечення твердим паливом (дровами) 31 сім’ї учасників АТО/ООС Лебединського району на  загальну суму 108,7 тис. гривень - з них 99,2 тис. гривень кошти обласного бюджету та 9,5 тис. гривень - кошти районного бюджету, оскільки вартість твердого палива (дров) у 2019 році  перевищує  затверджений  Програмою  розмір в сумі 3200,00 гривень.

До управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації упродовж 5 місяців поточного року подані 46 заяв від учасників АТО/ООС для забезпечення твердим паливом (дровами) або на виплату компенсації готівкою. Станом на 16 травня поточного року 11 учасників АТО/ООС отримали кошти готівкою на придбання дров згідно поданих заяв на загальну суму 35,2 тис. гривень та згідно укладеного договору з Державним підприємством „Лебединське лісове господарство” у травні- червні доставляються дрова 31 учаснику АТО/ООС.

Спеціалістами управління соціального захисту населення продовжується робота по прийому заяв від учасників АТО/ООС Лебединського району, приміщення яких опалюються лише  твердим паливом, на забезпечення дровами  або на виплату компенсації в 2019 році відповідно до чинного Порядку.