Міськрайонна газета

«ПАМ’ЯТНИМИ СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ»

8 травня 2019 року з нагоди відзначення Дня пам’яті  та примирення  та з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою виховання почуття патріотизму та шанобливого ставлення до минулого,  працівниками Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»  в Сумській області  на базі Лебединської центральної районної бібліотеки для суб’єктів пробації, що перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень,  було організовано та проведено захід на тему: «Пам’ятними сторінками історії».

На захід була запрошена письменниця, журналістка Валентина Івашина, яка написала та видала книги присвячені воєнній тематиці: «Щоденник солдатської матері» та «Гортаю сторінки життя», в яких вона описала болісні спогади людей, які  пережили ті страшні роки війни.   Переглядаючи бойові нагороди солдата Миколи Васильовича Красовського, який пройшов усю війну, дійшовши до Берліна, присутні слухали моторошну розповідь дочки фронтовика Ніни Красовської. Якими тяжким були ті роки, який слід вони залишили в історії та в серцях людей.

«Ми повинні пам’ятати наших героїв, які поклали своє життя заради нашого з вами майбутнього. Ці трагічні події назавжди залишаться в історії. Наш священний обов’язок бути гідними подвигу наших дідів та пам’ятати перемогу, яка далася ціною життя», - звернувся до присутніх  начальник сектору Анатолій Глух та подякував завідуючій відділом обслуговування бібліотеки Любов Авруцькій, яка продемонструвала присутнім виставку книг присвячених даній тематиці.

На завершення зустрічі учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні хвилиною мовчання.