Міськрайонна газета

ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОНТРОЛЬ ЗА УМОВАМИ УТРИМАННЯ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

 

Лебединським районним центром соціальних служб для сім'є, дітей та молоді і службою у справах дітей Лебединської райдержадміністрації проведена нарада про взаємодію місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

 

"Між відділами, службами, що опікуються питаннями пільгової категорії дітей, прийомними батьками повинна бути налагоджена постійна співпраця та обмін інформацією задля гармонійного розвитку підопічних" - наголосила директор районного центру соціальних служб для сім'є, дітей та молоді Лариса Грицина під час наради.

У нараді взяли участь спеціаліст районного відділу освіти, молоді та спорту О. Цись, методист районного методичного кабінету М. Летік, заступник головного лікаря Лебединської ЦРЛ А. Карпенко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О. Борулько, начальник ВКМСД Лебединського МВ УМВС України в Сумській області В. Бубон, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Є. Баранець, фахівці із соціальної роботи, сільські голови, батьки прийомних сімей. Під час зустрічі обговорювались питання щодо утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, забезпечення і захист їх потреб та прав; соціального супроводження прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу; можливі проблеми прийомних дітей у шкільному оточенні та шляхи їх вирішення; механізму призначення та виплат державної соціальної допомоги на дітей, які виховуються  в ПС та ДБСТ; проведення профілактично-роз’яснювальної роботи та т.ін.         За результатами наради прийнято ряд рішень відповідальним службам для забезпечення належного виховання і утримування дітей даної категорії у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу в Лебединському районі.