Міськрайонна газета

"МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС" ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

 

Продовжує свою роботу на території Лебединського району «мобільний соціальний офіс». Цього тижня він працював на території Межиріцької сільської ради.

Заступником начальника – начальником відділу соціальних допомог і компенсацій О. Борулько були наданні роз’яснення щодо виплат пільг на тверде паливо та скраплений газ, призначення субсидій, порядку призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги при народженні першої дитини, прийнято 23 заяви від громадян для виплати пільг на тверде паливо та скраплений газ готівкою.

Головним спеціалістом  управління Пенсійного фонду України в м. Лебедині та Лебединському районі Л. Пелих надано роз’яснення громадянам щодо розміру пенсії, переліку документів, які необхідні для оформлення пенсії, виплати дітям війни по судових рішеннях.

В роботі «мобільного соціального офісу» взяв участь сільський голова Віктор Литвиненко, який в ході «мобільного соціального офісу» вирішував питання соціального захисту населення сільської ради та інші життєво важливі питання громади.