Міськрайонна газета

ВУЛИЧНА АКЦІЯ В СЕЛІ ВОРОЖБА

 

19 жовтня 2018 року в Лебединському районі відбулася вулична інформаційно-просвітницька акція присвячена Європейському дню протидії торгівлі людьми

Цього дня в селі Ворожба провідним спеціалістом управління соціального захисту населення Наталією Федоренко та фахівцем із соціальної роботи Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анною Заболотною серед жителів сільської громади розповсюджено інформаційні листівки, буклети, плакати, які містять інформацію про проблему торгівлі людьми, види допомог особам, які постраждали від торгівлі людьми, а також перелік установ, закладів, служб та організацій, які надають допомогу в таких ситуаціях.

"УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ" ПРАЦЮЄ

У с. Ворожба продовжує роботу «Університет третього віку». Ця соціально-педагогічна послуга запроваджена у відділенні денного перебування  при Лебединському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для людей пенсійного віку та інвалідів

Цього навчального року визначено напрям навчання «Здоровий спосіб життя».
 

ПРАВОВА ОСВІТА ТА ОБІЗНАНІСТЬ - ЦЕ ЗАХИСТ ГРОМАДЯНИНА

З метою формування правової свідомості молодшого покоління фахівцем із соціальної роботи Оксаною Путрик разом з бібліотекарем Будильської сільської бібліотеки Валентиною Міляєвою серед учнів Будильського НВК проведено правовий лекторій на тему: «Правова свідомість – показник вихованості молоді»

Дітям було роз’яснено про початки формування правової культури українського народу, про визначних патріотів України, що впроваджували українські закони та доносили їх до свідомості суспільства.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА "КРИЗОВИМ" СІМ’ЯМ

Питання забезпечення громадян вразливих категорій гуманітарною допомогою на сьогодні залишається актуальним
Позитивним є досвід співпраці Лебединського районного центру соціальних допомог для сім'ї, дітей та молоді з приватним підприємцем м. Лебедин Людмилою Єременко, яка неодноразово надавала допомогу у вигляді одягу, взуття соціально незахищеним верствам населення. Нещодавно за сприяння фахівця з соціальної роботи Л. Савченко лебединським підприємцем знову була надана допомога 7 сім'ям із Межиріцької сільської ради, що опинились у складних життєвих обставинах.

СПІВПРАЦЯ З СУБ'ЄКТАМИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З ПИТАНЬ ІНФОРМУВАННЯ ЩОДО МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

11 фахівців із соціальної роботи Лебединського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді залучили до проведення інформаційно- роз'яснювальної роботи щодо впровадження заходів медичної реформи на території району

Вони відвідують за місцем проживання громадян, що відносяться до категорії соціально незахищених, та роз'яснюють їм важливість заключення декларацій з сімейними лікарями.