Міськрайонна газета

НА ДОБРІЙ ГОСТИНІ У МИХАЙЛІВЦІ

Клуб за інтересами «Добра гостина» відділення денного перебування Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відзначив День Збройних Сил України

На вечір відпочинку у Михайлівський сільський будинок культури були запрошені учасники АТО та члени їх сімей, а також воїни, що виконували інтернаціональний обов’язок в країнах інших держав, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС.

 

БЛАГОДІЙНИКІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА - 2018»

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна  - 2018».

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та практик.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЛЕБЕДИНСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА»

Мета – привернути абітурієнтів та батьків до навчального закладу.У цей день випускники шкіл та їх батьки, вчителі є бажаними гостями

День відкритих дверей – можливість побачити училище своїми очима. Під час проведення всі мають змогу дізнатися про особливості вступу до училища, ознайомитися з матеріально-технічною базою, умовами навчання, поспілкуватися з адміністрацією та викладачами, отримати консультацію щодо вибору спеціальності та форми навчання.

МОЄ ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ

7 грудня 2018 року в Лебединській загальноосвітній школі  І-ІІ ст. №4 для учнів 9 класу був проведений профорієнтаційний  урок: «Моє професійне самовизначення» із застосуванням відеороликів .Спеціаліст Лебединської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ Стеблянко Оксана презентувала   платформу профорієнтації та розвитку кар’єри "Моя професія — консультаційна мережа". Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини. Ми прагнемо ознайомити учнів зі світом професій, сприяємо усвідомленому, успішному і самостійному вибору майбутньої професії з урахуванням власних уподобань та здібностей, допомагаємо у формуванні в учнів готовності до професійного самовизначення.

СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ - ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДІВ

Минулого тижня заняття у клубах за інтересами та любительських об’єднаннях відділення денного перебування Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) були присвячені відзначенню Міжнародного дня інвалідів

Вже традиційно склалося, що до цієї дати керівники клубів за інтересами та любительських об’єднань готуються з особливою ретельністю, урізноманітнюючи сценарії заходу романтичними екскурсами у життєві історії, художніми номерами, цікавими конкурсами та враховуючи бажання присутніх взяти слово.