Міськрайонна газета

УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ У ВОРОЖБІ

Вже третій рік у Лебединському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  надається соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку» для людей пенсійного віку та інвалідів 

У с. Ворожба у приміщенні зали засідань сільської ради слухачі факультету «Домогосподарство» збираються, щоб дізнатися про новинки, цікавинки з даного напрямку навчання, поділитися власним досвідом. Кожне заняття має інформативну частину та годину обговорення теми,  спілкування, адже  метою «Університету третього віку» є  згуртування людей, адаптація до нових умов життя.
 

ПОТОЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

11 січня перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина провела планове засідання районної комісії з питань надання населенню пільг, житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Було розглянуто 17 справ щодо призначення житлових субсидій в порядку виключення: зареєстровані, але не проживають, та 1 справу щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім`ї. По кожній справі прийняте відповідне рішення.

ДІТИ ОХОПЛЕНІ УВАГОЮ

  На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 08.12.2017 № 707-ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей та юнацтва під час зимових шкільних канікул в області» з метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей і учнівської молоді у період зимових канікул фахівцями із соціальної роботи Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді на закріплених територіях сільських рад були проведені відповідні заходи, спрямовані  на  формування  національно – патріотичного виховання юного покоління, поваги до культурно-історичних традицій, народних звичаїв та обрядів.

КОЖНА ДИТИНА ЧЕКАЄ НА ДИВО ТА ПОДАРУНКИ

На свято «Різдво Христове» в Межиріцькому Свято-Успенському соборі за ініціативи Сумського архієпископа відбулася відбулася благодійна акція, в якій святий отець Володимир провів молебень та вручив подарунки (солодощі) до  Різдвяних свят  сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме: опікунській родині Приходько Н.М., багатодітній родині Моісєєнко О.О., де батько сам виховує трьох дітей, багатодітній  родині Сороки Г.М., родині Сіробаби Н.М., родині Паненко Г.П., де виховуються діти з функціональними обмеженнями, родині Палас М.О. Захід пройшов за участю фахівця із соціальної роботи Савченко Л.М. Всі присутні побажали діткам та батькам божого благословення, здоров’я, любові та миру.

ДЕНЬ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Лебединським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Лебединським районним відділом з питань пробації Північно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Лебединського РВ проведено захід на тему: «День центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з особами засуджених до альтернативних видів покарань. В ході зустрічі було ознайомлено осіб молодіжного віку  з діяльністю центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, напрямками соціальної роботи, основними  видами соціальних послуг та ознайомлено з планом роботи проведення профілактичних заходів у 2018 році, надано контактні телефони та адресу установи.