Міськрайонна газета

ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій. З метою призначення  житлових субсидій в порядку виключення в районі діє  комісія з питань надання населенню пільг, житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченими сім`ям та  тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, яка утворена розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04.06.2018 № 221-ОД.

У ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЛІКАРНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ БРИГАДИ

  14 червня 2018 року у КУ Лебединська районна центральна лікарня відбулося чергове засідання виїзної мультидисциплінарної бригади Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за участю членів лікарської консультативної комісії Лебединської центральної районної лікарні та спеціалістів управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації. На засідання  запрошувалися батьки з дітьми, яких вперше визнано особами з інвалідністю. Фахівцями Центру було роз’яснено батькам про  комплекс заходів, спрямованих на створення і забезпечення умов для повернення  до активної участі у житті, відновлення  соціального  статусу та здатності до самостійної і родинно-побутової діяльності шляхом соціально-середовищної орієнтації та соціально-побутової  адаптації.

«ФІНАНСОВА ОБІЗНАНІСТЬ ДЛЯ ВПЕВНЕНОГО МАЙБУТНЬОГО»

У центральній районній бібліотеці відбувся тренінг на тему: «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» для безробітних із центру зайнятості, малозабезпечених та соціальних  категорій населення

Захід був проведений тренерами з Сумського державного університету: Юлією Савельєвою та Андріаною Костенко для 23 слухачів. Присутні дізналися багато цікавого для себе – що таке бюджет і навіщо він потрібен?; Управління щомісячними доходами та витратами; Позики – переваги та ризики. Ознаки ризикованих кредитних операцій. Як розрахувати вартість позики?; Як розвивати нові фінансові звички;  Основи пенсійного забезпечення. Недержавні пенсійні фонди і питання на які варто звернути увагу та багато іншого. 

ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Представництвом Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) в Україні  за підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, розпочато набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад

Завдяки грантам  на самозайнятість та мікропідприємництво проект надасть змогу вимушеним  переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес. У рамках проекту планується проведення дводенних тренінгів.

 

ДО ДНЯ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Любительське об’єднання «Добродій» при відділенні денного перебування Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)   провело святкову програму до Дня  Святої Трійці, П’ятидесятниці  – одного з дванадцяти   церковних свят, іменованих великими або двунадесятими. Запрошена ведуча Ткачова Т.П. підготувала змістовний сценарій, адаптований для групи людей  різних ідейних направлень.  Так, учасники  об’єднання  дізналися, звідки походять  Двунадесяті  неперехідні і перехідні свята і, зокрема, що   дата Дня  Святої Трійці  пов’язана з пересуванням дати Пасхи  і в неділю, на 50-й день після Великодня згадується зішестя на святих апостолів і Божу Матір Святого Духа у вигляді вогненних язиків. Це свято є останнім перехідним у році і вважається днем народження християнської  Церкви. «Добродії» теж готувалися до відзначення свята: прикрасили приміщення, де проходила зустріч,  зеленню та квітами, підготували художні номери та влаштували невелику тематичну виставку власних творчих робіт.