Міськрайонна газета

«НІ» - «ТІНЬОВІЙ» ЗАЙНЯТОСТІ

З початку  2017 року  районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  поводиться активна робота, спрямована на недопущення випадків нелегального працевлаштування та виплати заробітної плати в «конвертах»

У звітному році проведено 7 засідань робочої групи, на яких заслухано 43 суб’єкти господарювання.
 

ПЕДАГОГІЧНА ПОСЛУГА «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ» НА БАЗІ КЛУБУ ЗА ІНТЕРЕСАМИ «ЛЮБИСТОК»

Відділення денного перебування Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для людей пенсійного віку та інвалідів  надає  соціально-педагогічну послугу  «Університет третього віку»  на базі клубу за інтересами «Любисток»  у с. Ворожба.       

За результатами анкетування слухачів «Університету» з вересня цього року  працює  факультет «Домогосподарство». Це вже третій рік навчання колективу, якому  цікаво пізнавати нове, готуватися до тематичних зустрічей  та ділитися знаннями. Заняття традиційно проходять у залі засідань Ворожбянської   сільської ради. Слухачі   «Університету» досвідчені господарі, але завжди є місце новому і цікавому. Мережа Інтернет дає змогу знаходити інформацію для удосконалення життєвого простору. Тож є можливість втілювати ідеї. Крім того, кожен із господарів має власні перевірені способи зробити свій дім, сад та город кращими. Усе це підтверджує, що цього року напрямок навчання вибраний вірно. 

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЩОМІСЯЧНОЇ КОМПЕНСАЦІЙНОЇ ВИПЛАТИ НЕПРАЦЮЮЧІЙ ПРАЦЕЗДАТНІЙ ОСОБІ, ЯКА ДОГЛЯДАЄ ЗА ОСОБОЮ, ЯКА ДОСЯГЛА 80-РІЧНОГО ВІКУ

 

Законом України № 2148-VIII від 03.10.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесені зміни до статті 11 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в частині визначення кола осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню.
 

ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ БАГАТОДІТНІЙ СІМ`Ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 №721 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім`ї та дитини з багатодітної сім`ї» врегульовано встановлення статусу багатодітним сім`ям, у складі яких є діти у віці від 18 до 23 років, які навчаються за кордоном за денною формою навчання.  

СІМ'Ї СЖО - ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ ІНСПЕКТОРІВ

Головним спеціалістом служби у справах дітей Наталею Короткою спільно з сільським головою, соціальним педагогом та практичним психологом здійснено соціальне інспектування сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території Михайлівської сільської ради. З батьками дітей проведено профілактичну бесіду щодо наслідків неналежного виконання ними своїх батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх дітей та недопущення жорстокого поводження з ними.