Міськрайонна газета

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Працівники Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснили робочу поїздку до с. Ворожба та здійснили перевірку якості надання соціальних послуг, обстеження матеріально-побутових умов проживання підопічних – отримувачів соціальної послуги догляду вдома.  Також була проведена інформаційна бесіда щодо небезпеки підпалу сухої трави та його наслідків. На території Ворожбянської сільської ради працюють 6 соціальних робітників, які обслуговують 49 одиноких громадян. Серед них ІІІ групу рухової активності мають 36 чол., ІV групу – 13 чол., статус учасника війни мають 22 чол.,  «дитина війни» – 14 чол., члени сімей загиблих – 1 чол. Результат перевірки - якість надання соціальної послуги відповідає державному стандарту та потребам її отримувачів.

УРЯДОМ РОЗРОБЛЕНО ПРОГРАМУ ПРИДБАННЯ СПЕЦІАЛЬНО ОБЛАДНАНИХ АВТОМОБІЛІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Цьогоріч з метою розвитку соціальних послуг в ОТГ Урядом запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Також документом передбачено створення служб перевезень для таких категорій осіб.

На вказані цілі у держбюджеті на 2018 рік передбачено кошти у сумі 30 млн гривень.

ФАКУЛЬТЕТ «ДОМОГОСПОДАРСТВО»

Слухачі  «Університету третього віку», що працює при   відділенні денного перебування Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у с. Ворожба, готуються до сезону   робіт у саду та на городі. Цього року факультет «Домогосподарство» пропонує цікаву інформацію про планування сусідства рослин, безпечний захист насаджень, способи підвищення урожайності культур, доступні методи удосконалення процесів догляду за ділянкою. Слухачі   «Університету» досвідчені господарі, які радо діляться власним досвідом, тому   заняття, як завжди, цікаві, насичені, пізнавальні. 

ПРОФІЛАКТИКА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

На соціальному супроводі у фахівця із соціальної роботи на обслуговуючій території  Ворожбянської сільської ради перебувають не лише сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, а й особи молодіжного віку. Молоді люди часто їдуть на заробітки в пошуках кращого життя, але іноді їх там може спіткати біда. Тому фахівець з соціальної роботи Ганна Заболотна провела саме з такою категорією жителів громади лекцію на тему : «ЛЮДИНА НЕ ТОВАР» з метою запобіганню торгівлі людьми.

ПРО РОБОТУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У І КВАРТАЛІ 2018 РОКУ

З метою попередження  скарг та забезпечення гласності, прозорості і відкритості у діяльності  управління, у засобах масової інформації  та на  офіційному веб-сайті районної державної адміністрації постійно  роз’яснюються  питання соціального захисту населення. За 1 квартал 2018 року  надано 32  інформації.