Міськрайонна газета

НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ПОЧНУТЬСЯ ВИПЛАТИ ПІДВИЩЕНИХ ПЕНСІЙ

Всі регіональні відділення Пенсійного фонду повністю готові розпочати  виплати підвищених пенсій більш ніж 9 млн пенсіонерам  

ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 №988 „Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” завершено реорганізацію в територіальних управліннях області: в  управлінні Пенсійного фонду України в Білопільському районі та в Лебединському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України шляхом їх злиття, на базі яких 01.08.2017 утворено Білопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області, яке є  правонаступником всіх прав та обов’язків реорганізованих управлінь

Керівником новоутвореного управління призначено Демченка Олександра Дмитровича, який до цього часу очолював  управління Пенсійного фонду України в Білопільському районі.

 

ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ, ЩО НАС ЧЕКАЄ В МАЙБУТНЬОМУ?

17 травня Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект щодо пенсійної реформи

Урядовий проект пенсійної реформи передбачає осучаснення пенсій шляхом їх перерахунку з 1 жовтня 2017 року із використанням: єдиного показника середньої зарплати, який застосовується для призначення пенсії в 2017 році в сумі 3764,4 грн.

 

З 1 ТРАВНЯ 2017 РОКУ ЗБІЛЬШИТЬСЯ РОЗМІР ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ВТРАТИЛИ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня 2017 року збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність,  із 1247 грн. до 1312 грн. (на 65 грн., або 5,2%)

У зв’язку з цим з 1 травня 2017 року територіальними управліннями Пенсійного фонду України  проведено масовий  перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму
 

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЕТЕРАНІВ

Станом на 01.05.2017 року на обліку в Лебединському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України знаходиться 1155 ветеранів  війни, з них: 122 – інваліди війни, 121 – учасник бойових дій, 912 – учасників війни. 3854 особи мають статус «дитина війни»

 Розміри пенсій учасникам війни та учасникам бойових дій визначаються відповідно до положень Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та залежать від стажу та заробітку. Інваліди ж війни мають право на вибір закону, відповідно до якого обчислюватиметься розмір їхніх пенсій: “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” або “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.