Міськрайонна газета

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. З метою проведення профорієнтаційної роботи щодо вибору майбутньої професії 22 листопада був проведений День відкритих дверей ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»

На захід були запрошені учні 9-11 класів міста та району, а також безробітна молодь, яка не має освіти чи бажає змінити професію.

Училище гостинно зустрічало гостей виступами студентів. Були проведені майстер-класи для майбутніх абітурієнтів, квест “Я – профі!”,  Директор Троян Анатолій Григорович в актовому залі училища розповів присутнім про історію навчального закладу, правила прийому, перелік професій за якими здійснюється підготовка та освітньо-кваліфікаційний рівень який можна здобути, перспективи продовження здобуття освіти у вищих навчальних закладах, з якими підписано договори про співпрацю. Учасники дізналися про стипендію, на яку матимуть право після вступу, харчування та проживання в гуртожитку.   Учні почули про гуртки та спортивні секції, що діють у навчальному закладі, а також учать студентів у художній самодіяльності.

         Майстри виробничого навчання провели екскурсію по майстернях та навчальних аудиторіях училища, показали учбову  техніку,  продемонстрували вироби студентів.

         Всі присутні мали можливість поспілкуватися з педагогічним колективом та студентами, дізнатись їхні враження від навчання та проживання в гуртожитку.