Міськрайонна газета

УЧЕНИЦЯ БУДИЛЬСЬКОГО НВК СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ОБЛАСНОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

21 листопада 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів»
45 юних краєзнавців Сумщини презентували результати пошуково-дослідницької роботи за напрямами Всеукраїнської експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» та екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право».

У секції «Екскурсійно-краєзнавчі стартапи» в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Заповідними стежками Сумщини», Лебединський район представляла вихованка районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області, учениця Будильського НВК - Чеботкевич Юлія. Вона презентувала роботу «Заповідний степ на Лебединщині» і  зайняла І місце.

 Керівник гуртків Людмила Балаба  взяла участь у роботі творчої лабораторії з теми «Сучасні форми роботи з вихованцями в умовах музейного середовища».

Вітаємо Юлію Чеботкевич та керівника гуртків Людмилу Балабу з новою перемогою, бажаємо нових творчих звершень.