Міськрайонна газета

ОСІННІ КАНІКУЛИ В РАЙОНІ

У період з 28 жовтня по 03 листопада 2019 року у закладах освіти району пройшли осінні канікули. З метою організації відпочинку, змістовного дозвілля дітей під час осінніх канікул у закладах були розроблені відповідні заходи

Педагогічними колективами була проведена робота по залученню школярів до активного та змістовного відпочинку під час осінніх канікул.

Відповідно до планів роботи на канікули у закладах освіти району було проведено ряд заходів: екскурсії до осіннього лісу «Спостереження за змінами природи восени», біологічний конкурс «Біологічний бумеранг», літературна вітальня  у бібліотеці «Осінні мелодії у творчості українських та зарубіжних поетів»; тренінгові заняття для учнів 5 класу «Навички позитивного спілкування», розучували народні ігри, працювали над вирішенням глобальної екологічної проблеми – «Життя без сміття»; конкурс графічного малювання, під час якого учні показали свої здібності роботи на ПК;

Учні Василівського ліцею та всі працівники взяли участь у акції «Золота осінь», прибравши територію школи; а учні 7 класу здійснили екскурсію у ДПРЧ-18 м. Лебедина.

Перший день канікул у Ворожбянському НВК розпочався з благодійного концерту, який був проведений спільно з громадською організацією «Громадська ініціатива, центр гуманітарного розвитку», яка існує на території Ворожбянської сільради. Кошти, які були зібрані на благодійному концерті в сумі 3500 гривень, були передані батькам вихованця ДНЗ Анцібора Дмитра, який перебуває на лікуванні.

Під час осінніх канікул працювала «книжкова лікарня», спортивний зал, компютерні класи, гуртки.

Також учні закладів освіти району взяли участь у районних заходах: засіданні клубу «GreenLab», школі креативних мистецтв «Секрети декупажу» та засіданні школи «Лідер».

Протягом усіх канікул вчителі - предметники проводили індивідуальні заняття з учнями по підготовці до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Під час канікул учні відвідували секції «Футбол», «Бокс», «Панкратіон».

Проведена робота з учнями по оновленню матеріалів в музейних кімнатах. Практичними психологами проводились корекційні заняття з учнями «групи ризику», важковиховуваними та учнями, сім’х, яких потрапили в складні життєві обставини.

Не стояла осторонь профілактична робота у закладах освіти району по запобіганню бездоглядності та безпритульності учнів. Було проведено рейд "Канікули", в ході якого відвідано сім'ї, в яких виховуються учні, що потребують посиленої уваги.

Було активізовано екскурсійну діяльність під час канікул, а саме учні Пристайлівського, Павленківського, Ворожбянського, Гринцівського, М.Бобрицького НВК та Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст.. відвідали екопарк Фельдмана у м. Харків; Ворожбянського , Гудимівського, Рябушківського НВК, Межиріцької, Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. – м. Суми; а учні Штепівського НВК – м. Тростянець.

Протягом осінніх канікул у закладах освіти району не сталося надзвичайних ситуацій, під час проведення виховних заходів не було випадків дитячого травматизму.