Міськрайонна газета

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕЛИ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЛІСІВНИКИ ПЛЕКАЮТЬ ЛІС»

В рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» за співпраці ДП «Лебединський лісгосп» та еколого-натуралістичного відділу Лебединського РБДЮТ 8 квітня 2019 року відбувся міськрайонний конкурс на кращий дитячий твір (5-8 кл.) та малюнок (1-4 кл.)  за темою «Лісівники плекають ліс» на базі Лебединського РБДЮТ

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами важливості професії лісівника, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті.

У конкурсі взяли участь 51 дитина із міста і району.

Юні любителі природи висвітлили у творах та малюнках діяльність місцевих лісогосподарських підприємств, їх працівників, підкреслили важливість професії лісівника щодо збереження життя на планеті в цілому та на місцевому рівні, зокрема, охорони та захисту лісу. У своїх роботах діти відверто озвучували екологічні проблеми наших лісів, закликали оберігати та примножувати державний лісовий фонд.

Конкурсні матеріали оцінювалися компетентним журі, до складу якого входили представники ДП «Лебединський лісгосп», Лебединського РБДЮТ та вчителі міських та районних закладів освіти. 

За підсумками журі було визначено кращі твори за темою «Лісівники плекають ліс»:

І місце – Даш Вікторію, ученицю 8 класу Лебединської ЗОШ І-ІІІ ст.. №3.

ІІ місце – Довбиш Вероніку, ученицю 7 класу Маловисторопського НВК.

ІІІ місце – Бобокало Ксенію, ученицю 7 класу Ворожбянського НВК.

Також компетентними членами журі було визначено кращі малюнки за темою «Лісівники плекають ліс»:

І місце – Хоруженко Поліну, ученицю 4 класу Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. №7.

ІІ місце – Удовиченко Анну, ученицю 3 класу Лебединської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

ІІІ місце – Звягольську Анастасію, ученицю 4 класу Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. №7.

26 квітня 2019 року у приміщенні ДП «Лебединський лісгосп» за участі організаторів конкурсу, представників районного БДЮТ переможців конкурсів було нагороджено грамотами та цінними призами.