Міськрайонна газета

ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

24 квітня у Ворожбянському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ проведено показовий День цивільного захисту

До участі у заході були запрошені директори закладів загальної середньої освіти району, завідувач пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області Баранець Є.О., інспектор ДПРЧ-10  Управління ДСНС України в Сумській області Івченко Т.М. та спеціаліст з надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Лебединської районної державної адміністрації Підопригора С.О.

 Завідувач пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області Баранець Євген Олексійович під час свого виступу наголосив на важливості та актуальності проведення днів цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти району.

         В рамках цього заходу проведено загальношкільну лінійку з нагоди «Дня цивільного захисту», тематичні виставки, вікторини, проведена комбінована естафета «Подолання перешкод та надання медичної допомоги», відпрацьоване комплексне об'єктове тренування по евакуації учасників освітнього процесу з приміщення навчального закладу у разі виникнення пожежі, відкриті уроки на теми захисту від надзвичайних ситуацій, проведено загальношкільний виховний захід на тему «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс» в рамках якого проведено зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС.

         Працівниками пожежної бригади ТОВ «ВОРОЖБАЛТІНВЕСТ» було  ліквідовано імітовану пожежу та продемонстровано роботу пожежної техніки.

         Завершився показовий День цивільного захисту нагородженням учасників конкурсів і змагань та розбором об’єктового тренування і підведенням підсумків.