Міськрайонна газета

ЗДОРОВ’Я У ЖИТТІ – НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ. ЦЬОМУ БУВ ПРИСВЯЧЕНИЙ РАЙОННИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ АГІТБРИГАД

20 березня у Лебединському будинку дитячої та юнацької творчості проведенорайонний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

Це щорічний масовий захід, метою та завданнями якого є: активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя; набуття та засвоєння молоддю нових знань про здоровий спосіб життя; підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики шкідливих звичок; виявлення, обмін і розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативним проявам серед молоді засобами мистецтва, використовуючи творчі здібності тощо. 

Цьогоріч учасниками фестивалю стали 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Усі учасники відповідально готувалися до конкурсу, виготовили плакати та фотографії, присвячені здоровому способу життя. Команди демонстрували власні креативні думки, бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя, продуманий підхід до режисури виступу, гарну спортивну форму, хореографічні і вокальні здібності, яскраві костюми.

Перед компетентним журі у складі методиста відділу освіти Оксани Цись, провідного спеціаліста сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ольги Ігнатової, методистів районного будинку дитячої та юнацької творчості Інни Ковальової та Ірини Павленко стояло нелегке завдання побачити, зрозуміти, аргументувати і оцінити виступи молодих агітбригад. Оцінювали за кількома критеріями: розкриття теми про здоровий спосіб життя та артистичність.

Конкурс традиційно відбувся у трьох номінаціях:
- конкурс плакатів;
- конкурс фотографій;

- конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій;
За результатами конкурсних змагань найкращі вміння у пропаганді здорового способу життя продемонструвала команда «Шанс» Будильського НВК, на ІІ місці – команда «Грація» Рябушківського НВК , на ІІІ – команда «Імпульс» Пристайлівського НВК.

У конкурсі тематичних плакатів взяло участь 11 робіт. Кращим визнано тематичний плакат Штепівського НВК, ІІ місце отримали М.Бобрицький та Рябушківський НВК.

На конкурс фотографій було представлено 5 робіт. І місце - Павленківський НВК, ІІ –Штепівський НВК.

Переможці фестивалю отримали грамоти та подарунки.

Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, впевнено йти до омріяних вершин.

  Безперечно, подібні заходи в невимушеній ігровій формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє. Однак при цьому не потрібно забувати, що цей шлях нелегкий і потребує наполегливої цілеспрямованої щоденної праці.