Міськрайонна газета

«НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»

З 4 по 10 грудня відбувся традиційний щорічний районний конкурс «Новорічна композиція», організаторами якого є еколого-натуралістичний відділ районного будинку дитячої та юнацької творчост

У конкурсі взяли участь вихованці РБДЮТ, учні ЗНЗ району: Рябушківського НВК, Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, Павленківського НВК, Пристайлівського НВК, Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Василівської ЗОШ І-ІІІ ст., Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., Будильського НВК. Вони заздалегідь надіслали новорічні композиції та вироби, які є альтернативою живій ялинці. Конкурс спрямований на виховання екологічного світогляду,  дбайливого ставлення до довкілля  та цінування краси живого дерева.  

Відповідно до рішення оргкомітету районного конкурсу «Новорічна композиція», переможцями визнано:

номінація «Новорічний вінок»:

- «Гран-прі» - вихованці гуртка «Вишивка» РБДЮТ на базі Рябушківського НВК, керівник Бурлюк Н.А.;

- І місце – Гурец Марія (учениця Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, керівник Кулеш Д.С.);

- І місце – Кір¢ян Ірина  (учениця Штепівської спеціалізованої школи-інтернату, керівник Луценко В.М.);

- ІІ місце – Шумік Аліна (ученицю Павленківського НВК);

- ІІІ місце –Іванова Анна (ученицю Пристайлівського НВК, керівник Вінніченко С.М.);

- ІІІ місце – учні 5 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ (керівник Алєксєєнко Л.А.);

- ІІІ місце – Шкурко  Анастасія (учениця Пристайлівського НВК, керівник Олійник Г.В.);

- ІV місце – учні 3 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.

номінація «Стилізована ялинка»:

- І місце – Пінчук Олексій (учень Пристайлівського НВК, керівник Пінчук І.І.);

- І місце – Януш Поліна, Сіробаба Анастасія (учениці 8 класу Рябушківського НВК, керівник Бурлюк Н.А.);

- ІІ місце – Клочко Вікторія (учениця Будильського НВК, керівник Мелехеда Т.І.);

- ІІІ місце – учні 2 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.

номінація «Новорічний букет»:

- ІІ місце – Артеменко Тетяна (учениця 6 класу Будильського НВК);

- ІІ місце – учні 5 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Алєксєєнко Л.А.

номінація «Новорічний подарунок»:

- І місце – учні 6 класу Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- І місце – учні 4 класу Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Алєксєєнко Л.А.;

- ІІ місце – Кирюшко Дар’я  (учениця Павленківського НВК).

номінація «Сюжетна композиція»:

-  І місце – Дейкун Альона, Дейкун Віта (учениці Будильського НВК, керівник Гавриленко В.І.);

- ІІ місце – Дейкун Віта (учениця Будильського НВК, керівник Костенко Н.І.);

- ІІІ місце – Шиян Аліна, Селюкова Софія (учениці Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федірко І.В.)

- ІІІ місце – Давиденко Ірина (учениця Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Федірко І.В.).

номінація«Флористична новорічна картина чи колаж»:

- ІІІ місце – Журавель Софія (учениця Пристайлівського НВК, керівник Гуріна Л.В.).