Міськрайонна газета

РАЙОННІ ГУРТКІВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ "МІШЕЧОК"

У березні-квітні цього року було організовано Всеукраїнський проєкт «Мішечок». У реалізації проєкту взяла участь творча група педагогів (11 чоловік) районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області (координатор – Світлана Гончар)

Враховуючи умови карантину, підготовка та реалізація проекту відбувалася дистанційно. У вайбері була створена група для спілкування, обміну думками та ідеями. Частина педагогів долучилася до розробки дизайну мішечків, інша – кроєм, а ще одна – безпосередньо пошиттям і декоруванням. Ми намагалися власним прикладом мотивувати вихованців гуртків,  молодь Лебединщини, спонукати до практичного втілення екологічного проєкту.

Особливістю реалізації проекту було поєднання екологічного та естетичного виховання. Наше завдання: показати, що можна використовувати мішечки як із господарською метою, так і для оздоблення інтер’єру, організації освітнього процесу у закладі позашкільної освіти.

Усі педагоги з ентузіазмом долучилися до виготовлення торбинок, яких було пошито 160 штук.

На сайті РБДЮТ та соціальній мережі Фейсбук була розміщена інформація для вихованців гуртків та всіх бажаючих долучитися до проекту. Деякі вихованці взяли участь у конкурсі індивідуально.

Після реалізації проекту у нашому закладі всі керівники гуртків почали більше використовувати екологічні сумки. Це стало поштовхом для челенджу  #рециклінг у спільноті РБДЮТ та соціальній мережі Фейсбук.

У майбутньому планується підготовка навчальної програми з позашкільної освіти, яка буде базуватися на засадах екологічного природокористування.

Фотозвіт реалізації проєкту можна подивитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1rYY-U9UmSnH9mZbuUJnaeW5oZEt5BX-U?usp=sharing