Міськрайонна газета

ОСВІТЯНИ РЕГІОНУ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ "НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ"

14 вересня делегація керівників освітніх закладів Лебединського району взяла участь у обласному освітянському Форумі

Він відбувся у Палаці культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» міста Сум за участі керівництва Сумської обласної державної адміністрації.

Обговорювались питання щодо створення нового освітнього простору в навчальних закладах області в рамках Концепції «Нова українська школа».

 

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ

15 вересня у районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулась зустріч представників відділу освіти райдержадміністрації з головами батьківських комітетів навчально-виховних закладів району з питань організації харчування школярів

Участь у заході взяв також начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр Хрін.

 

«ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ» У ШКОЛІ РАННЬОГО ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «ПРОМІНЧИК»

Школа раннього естетичного виховання «Промінчик» районного Будинку дитячої та юнацької творчості гостинно відкрила свої двері маленьким дітлахам в країну знань, яка сповнена дитячим сміхом, гарними друзями та щирими посмішками

Кожного року вихованці школи приносять в рідні стіни енергію творчості, радість здобутків, впевненість у майбутньому. А ще вони творчі, веселі, завзяті і пересвідчитися в цьому мали змогу всі гості, які завітали на «день відкритих дверей» 10 вересня 2017 року. Вітали всіх гостей випускники школи раннього естетичного виховання «Промінчик», вихованці хореографічного колективу «Шарм» (керівник Юлія Трикоз), та вихованці вокального колективу «Співограй» (керівник Наталія Суховій).

ДЛЯ ДІТЕЙ - КАНІКУЛИ, А ДЛЯ ОСВІТЯН - ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

21 червня у відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району

Із заходами щодо профілактики правопорушень учнівської молоді присутніх ознайомив інспектор ювенальної превенції УПД ГУНП в Сумській області Дмитро Кулагін. У ході наради були розглянуті й інші питання
 

КВЕСТ ОБ′ЄДНУЄ ДРУЗІВ

Літнє оздоровлення – пора відпочинку, розваг і нових знайомств. Провести дозвілля учнівської молоді весело та змістовно допомагають педагоги районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області.

Учні з Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Рябушківського НВК, Пристайлівського НВК, Маловисторопського НВК 8 і 13 червня взяли участь у квесті «Таємний код вишиванки».