Міськрайонна газета

VI МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ «ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ ТА НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ-2017»

5 листопада у ВЦ «Іллінський» відбулася VI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном -2017», яка працювала за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. На ній було представлено понад 20 вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та закладів профтехосвіти. У цьому заході  взяли  участь учні та педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів Лебединського району. Майбутні абітурієнти отримали інформацію про здобуття освіти на території Слобожанщини, а також за кордоном.

Захід став помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном.

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ СТАНДАРТІВ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ

3 жовтня на базі Василівської ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії за темою «Діяльнісне спрямування уроків географії в моделі емпауерменту»  

ОСВІТЯНИ ЛЕБЕДИНЩИНИ ПЕРЕЙМАЛИСЬ ДОСВІДОМ У КОЛЕГ ІЗ КРАСНОПІЛЛЯ

У рамках міжрайонної акції «Компетентністний підхід в освіті – шлях до успіху в житті» делегація директорів загальноосвітніх навчальних закладів Лебединського району відвідала Краснопільську загальноосвітню школу

Вона є однією із чотирьох шкіл Сумщини, задіяних у пілотному дослідно-експериментальному пілотному проекті по створенню освітнього середовища  відповідно до Концепції Нової української школи.

 

ВИЇЗНА КОЛЕГІЯ ОСВІТЯН

З метою обміну досвідом роботи на базі Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася виїзна колегія відділу освіти

Учасники заходу здійснили екскурсію навчальним закладом, оглянули оновлені експозиції музею, взяли участь у тестуванні «Чи знаєш ти Закон «Про освіту»?». У ході колегії були розглянуті питання: про підсумки проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2017 року, стан викладання математики у початкових класах Павленківського, Штепівського НВК та Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст., стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з навчального предмета основи здоров’я у Гринцівському та Павленківському НВК, у порядку контролю - «Про стан наступності у роботі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Павленківського, Штепівського НВК, Голубівської ЗОШ та Голубівського ДНЗ щодо підготовки дітей до школи».

ВИХОВАННЯ - ПРАЦЕЮ

11 жовтня на базі Василівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Дзвіночок» для вихователів району був проведений семінар-практикум на тему: «Трудове виховання дітей дошкільного віку, розвиток і завдання»

У основу організації і проведення семінару лягли слова В. Сухомлинського: «Тільки праця в усій її багатогранності, спрямована на пізнання, освоєння світу, на самовираження, самоутвердження особистості у творчості, тільки насичення вільного часу працею, що збагачує духовне життя, може дати людині щастя».