Міськрайонна газета

ВЧИТЕЛІ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ - УЧАСНИКИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018"

У період з 03 до 12 січня 2018 року на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся очно-заочний етап  ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» за номінаціями: українська мова та література, фізика, німецька мова, фізична культура. Вітаємо педагогів Лебединщини, які достойно захищали честь району: Лахтарину С.О., вчителя Павленківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, за зайняте 4 місце в номінації «Німецька мова»; Холоденко Н.П., вчителя Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст., за зайняте 6 місце в номінації «Українська мова та література»; Крамаренка О.М., вчителя Гринцівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, за зайняте 7 місце в номінації «Фізична культура»; Муренко І.В., вчителя Будильського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, за зайняте 15 місце в номінації «Фізика».

ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

З метою забезпечення організації відпочинку та змістовного дозвілля дітей та юнацтва під час зимових шкільних канікул учні шкіл району відвідали різноманітні заходи

Під час зимових шкільних канікул для школярів району було організовано та проведено екскурсії до м. Суми, під час яких діти переглянули виставу «Різдвяна історія» в  Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна  та відвідали музеї, новорічну ялинку міста.

 

ПОДОРОЖУЄМО УКРАЇНОЮ

26 грудня 2017 року педагогічний та учнівський колективи Гринцівського НВК відвідали місто Львів

Під час екскурсії ознайомились із традиціями, історією та неперевершеною архітектурою Львова.

«НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»

З 4 по 10 грудня відбувся традиційний щорічний районний конкурс «Новорічна композиція», організаторами якого є еколого-натуралістичний відділ районного будинку дитячої та юнацької творчост

У конкурсі взяли участь вихованці РБДЮТ, учні ЗНЗ району
 

ДЕЛЕГАЦІЯ ВІД ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ НОВОРІЧНОМУ СВЯТІ «РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН»

Напередодні новорічних свят, 21 грудня 2017 року, відбулося обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін», яке є підсумком діяльності вихованців і педагогів дитячих художніх колективів, активістів краєзнавчого руху, юних дослідників, майстрів народних ремесел, активних учасників природоохоронних акцій закладів позашкільної освіти в рамках обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!»

У заходах взяла участь делегація від Лебединського району