Міськрайонна газета

ШКОЛЯРІ ЗНАЮТЬ ПРО НАДЗВИЧАЙНО ВЕЛИКУ РОЛЬ ЛІСУ В ЖИТТІ ПЛАНЕТИ

В рамках Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" районним будинком дитячої та юнацької творчості були проведені міськрайонні конкурси на кращий дитячий твір та малюнок на тему: "Лісівники плекають ліс"

Серед 23 учнівських творів та 28 малюнків конкурсна комісія у складі: працівників ДП "Лебединський держлісгосп", викладачів районних і міських закладів загальної середньої та позашкільної освіти були визначені переможці, роботи яких направлені на обласний конкурс.

 

УЧАСТЬ ОСВІТЯН ЛЕБЕДИНЩИНИ У ХІ ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОСВІТЯНСЬКОМУ ТУРІ

Нещодавно директори Павленківського НВК Світлана Капліна та Рябушківського НВК Володимир Солоха у складі делегації членів асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» при сприянні директорів гімназій Данії і Німеччини, Посольств України у Німеччині та Данії, українських товариств у Копенгагені, Мальме, Берліні взяли участь у ХІ міжнародному європейському освітянському турі ВГУ на тему «Нові освітні технології та проекти  у системі середньої освіти Швеції, Данії та Німеччини»  

ЕКОЛОГІЧНОЮ СТЕЖКОЮ РІДНОГО КРАЮ

Районний будинок дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області  тісно співпрацює з КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка»

У межах декади циклової комісії природничих наук з методиками навчання викладачами Г.С.Парфило та І.А. Приходько була запланована навчальна екскурсія «Екологічною стежиною рідного краю».
 

«МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я»

09 квітня 2019 року  в актовій залі СумДУ відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

У фестивалі взяла участь 21 команда закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Учнівська молодь засобами мистецтва пропагувала здоровий спосіб життя. За підсумками компетентного журі почесне ІІ місце зайняла команда «Шанс» Будильського навчально-виховного комплексу: ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ  Лебединської районної ради.

 

У ПОШУКАХ СКАРБІВ ПАВЛА ПОЛУБОТКА

Юні краєзнавці Лебединського району отримали послання від наказного гетьмана України Павла Полуботка і відправилися у пригодницьку подорож «У пошуках скарбів Полуботка»
Справжніми скарбошукачами були козацькі рої «Гетьмани» та «Козачата», діти Будильського НВК і Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Щоб знайти скарб, потрібно було проявили інтелект, кмітливість, спритність під час конкурсів: визначали козацькі клейноди, розгадували загадкові предмети, грали в лото «Козацька спадщина», знайомилися з духовними скарбами Лебединщини.