Міськрайонна газета

ДИСТАНЦІЙНИЙ SMART – ФЕСТИВАЛЬ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Вперше свято до Дня захисту дітей проходило вроку організовано  дистанційний SMART – фестиваль, який проходив на 2 платформах: у спільнотах Лебединська районна дитячо-юнацька спортивна школа, районний Будинок дитячої та юнацької творчості  

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ «ДАВАЙ ЗМІНИ. ВИХОДЬ ЗА МЕЖІ»

Проєкт впроваджується громадською організацією «Відкритий простір» у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Громадська організація «Відкритий простір» запрошує до участі у програмі «Давай Зміни. Виходь за межі» активних людей від 18 до 35 років, які мають актуальну ідею соціальної ініціативи, готові реалізувати її під час навчання (з червня по вересень 2020 року) та діяти.

 

«ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» ЗАПРОШУЄ ДО СПІЛКУВАННЯ

Громадська організація «ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» інформує, що з 02 по 09 травня 2020 року в рамках діяльності організації відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини 

Метою поїздки є створення умов для інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з культурно-історичною спадщиною зазначених країн.

 У ході поїздки передбачається проведення тренінгу «Пізнаємо світ спілкуючись», спрямованого на особистісний і соціальний розвиток, формування навичок ефективного спілкування та взаємодії.

 

СВЯТО ВЕСНИ, КРАСИ ТА НІЖНОСТІ У МИХАЙЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Лебединським районним центром служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено свято для дітей та жінок на базі Михайлівської загальноосвітньої школи

 Студенти Лебединського педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка провели цікавий майстер-клас для дітей із виготовлення вітальних листівок для мам. Наприкінці свята директор центру Лариса Грицина вручила грамоти «Супер-матусям», «Учительці-другій мамі» та «Креативній директорці». Фахівець із соціальної роботи Інна Гончаренко пригощала всіх власними солодощами.

ЗІРКИ НАРОДЖУЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

 

28 лютого 2020 року у районному будинку культури відбувся районний конкурс юних вокалістів, вокальних та хореографічних колективів «Зірки народжуються в Україні»

Відкрив захід переможець Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів хореографічного мистецтва хореографічний колектив "Шарм" районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Юлія Трикоз).

Глядачі поринули у надзвичайну атмосферу краси і грації, у чудовий та неповторний світ української пісні та запального танцю. Адже свою творчість їм дарували юні зірки Лебединщини.