Міськрайонна газета

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ МОЛОДОЇ ЛЮДИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЇЇ ОБІЗНАНОСТІ ТА СВІДОМОГО ВИБОРУ

 

Значна увага лікарів була направлена на інформування молоді про те, що епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні стрімко поширюється і є однією з найбільш жорстоких у східній Європі. Студентська молодь мала змогу отримати інформацію щодо шляхів передачі ВІЛ-інфекції, способах захисту від хвороби. За словами лікарів, проблема СНІДу – це, перш за все, соціальне питання.

В ході секційних занять лікарі більш розширено зупинились на питаннях статевого виховання, проблемах залежностей від алкогольних, наркотичних та психотропних засобів, та шкідливість впливу енергетичних напоїв на організм людини.

Директор центру Л.С. Грицина наголосила, що лише систематичні та достовірні знання спонукають людину замислитися над важливістю цієї проблеми, внести корективи до власного способу життя або докорінно змінити його.

Провідним спеціалістом центру Приходько Я.О. та фахівцем із соціальної роботи Харченко А.О. було проведено тренінгове заняття «Зроби правильний вибір», в ході якого демонструвались фільми профілактичного спрямування та надавалася інформація щодо здорового способу життя.

  Серед молодіжної аудиторії розповсюджені інформаційно-просвітницькі матеріали «Здоровим бути модно».

Підсумовуючи інформаційно-просвітницьку роботу з дітьми та молоддю щодо формування здорового способу життя, слід зауважити, що проведення таких акцій акцентують увагу учасників на свідомому виборі та перевагах здорового способу життя.