Міськрайонна газета

НА БАЗІ МИХАЙЛІВСЬКОЇ ЗОШ ПРОЙШОВ ФЛЕШМОБ «HEALTHY LIFESTILE»

На базі Михайлівської ЗОШ пройшов флешмоб «Healthy lifestile». Саме таку назву має молодіжний рух, що за ініціативи сектору молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації поширюється на Лебединщині серед молоді і має на меті формування свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров’я

Зі словами привітань цього дня до присутніх звернулись: завідувач сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації  Анатолій Стегній, Михайлівський сільський голова Володимир Білик та директор Михайлівської ЗОШ Ірина Васильченко.

За словами Анатолія Андрійовича, школа – це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Це єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів. Усвідомлюючи це, в Михайлівській школі активно пропагується здоровий спосіб життя, проводяться виховні заходи зі сприяння зміцненню здоров'я, профілактики шкідливих звичок, у яких задіяні всі учасники навчально-виховного процесу.

Про визна­чну мету дій­ства красномовно свід­чили плакати з напи­сами «Ми за здоровий спосіб життя». Молодь розважала і танцями, і піс­нями, агіт­бри­гада також пере­конливо ви­ступала за те, що краще жити здоровим, і не мати жод­ної залежності. Активна молодь презенту­вала те­ма­тичний девіз: «Ми за здоровий спосіб життя», а також підготу­вала цікавий ви­ступ, що відображав погляд та чі­ткі орієн­тири на фор­му­вання здорового способу життя в сучасної молоді. Акцент зосереджено на найваж­ливі­ших правилах здорового способу життя, щоб бути активними, життєраді­сними, відкритими до світу, рухатися назустріч міцному здоров’ю і довго­літтю. До уваги присутніх також були представлені конкурси та справжні майстер-класи від тренерів-викладачів. Справжньою окрасою свята став запальний виступ клубу екстремального танцю «Powerstatiks» (керівник Хрін Віталій Вікторович).

Загалом флешмоб не просто демон­стру­вав протест шкідли­вим звичкам, а най­перше показав, як учні школи намагаються своїм при­кладом донести важли­вість здоро­вого способу життя  одноліткам. На за­вер­шення дійства всім бажали здорового глу­зду, здо­рового гумору, здоро­вого духу і зві­сно ж здо­рового тіла!

Дружня атмосфера та гар­ний настрій допомо­гли молодим активістам якнай­краще зосере­дити увагу на основних заса­дах форму­вання здоро­вого способу життя та відповідальному став­ленні підростаючого по­коління до власного здо­ров’я, весело й цікаво про­вести час.