Міськрайонна газета

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ 2018

В Лебединському районі підведено підсумки оздоровчої кампанії 2018 року. Всього на оздоровлення та відпочинок дітей протягом літнього оздоровчого періоду використано 625,9 тис. гривень (430,0 тис. гривень районний бюджет, 95,6 тис. гривень – обласна субвенція, 100,3 тис. гривень позабюджетних коштів). На придбання путівок у  2018 році з районного бюджету виділено 180 тис. гривень. Оздоровлення дітей та учнівської молоді в районі відбувається  згідно з прогнозними показниками.

          За рахунок районного бюджету діти пільгових категорій відпочивали у дитячому оздоровчому таборі  «Дружба» (м.Білопілля) – 11 чоловік (діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, батьки яких, брали участь в АТО), у наметовому таборі «Сузір’я» (с.Червлене) – 15 чоловік ( обдаровані та талановиті діти, діти працівників агропромислового комплексу), оздоровчому таборі «Чайка» (Буринської районної ради) - 30 чоловік (діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти, батьки яких, є учасниками  АТО).

        Всього протягом оздоровчого періоду 2018 року оздоровлено 63 дитини пільгових категорій. За рахунок коштів обласного бюджету:  3 дітей (з малозабезпечених сімей, діти–сироти), направлено на безкоштовне оздоровлення до УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса),4 дітей (діти-сироти,  з малозабезпечених сімей) направлено на безкоштовне оздоровлення до ДП «Артек».За рахунок коштів районного бюджету:

-         Діти, позбавлені батьківського піклування- 6 чол.;

-         Діти, батьки яких брали участь в АТО –  12 чол.;

-         Діти – внутрішньо - переміщені особи –  2 чол;

-         Діти з багатодітних сімей  -  6 чол.;

-         Діти з малозабезпечених сімей – 14 чол.;

-         Діти працівників агропромислового комплексу – 6 чол.;

-         Талановиті та обдаровані діти – 7  чол.;

-         Діти, які  знаходяться на диспансерному обліку – 3  чол.