Міськрайонна газета

ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЛЯ

В останній день канікул школярам району педагоги районного будинку дитячої та юнацької творчості за підтримки сектору молоді та спорту Лебединської РДА та відділу освіти РДА підготували справжнє свято - "День Позашкілля"

Відповідно до програми свята було проведено районний фестиваль-конкурс учнівських команд "Ліга сміху" та фінал відкритого районного чемпіонату гри "Брейн ринг". Крім того, всі бажаючі мали змогу відвідати виставкову залу та персональну виставку творчих робіт педагогів РБДЮТ у краєзнавчому музеї.

 Ми запрошували всіх: команди навчально-виховних закладів, агітбригади, персонально учнів, які люблять гумор.

У нас є все, що необхідно для гри. П’ять команд:

1. « Смайл». Межиріцька ЗОШ І-ІІІст.

2. «Мілкі вей». Михайлівська ЗОШ І-ІІІст.

3. «В десятку». Рябушківський НВК

4. «Бешкетники». Павленківський НВК.

5. «Шанс». Будильський НВК.

Та юні гуморсити: Велигонь Дар’я, учениця Ворожбянського НВК, Жека Лихина, учень Гринцівського НВК, Осмачко Анна, учениця Штепівського НВК

 Журі було дуже складно, адже всі виступи були яскравими і веселими. Команда "Смайл" показала фрагмент турецького серіалу, події якого проходять у вчительській, команда "Шанс" продемострувала, як проходить навчальний процес та перевірки у закладах освіти, "Бешкетники", навіть, представили відеофакти про перший день канікул у Павленківському НВК. А харизматичні та артистичні хлопці з "Мілкі вей" "порвали" зал своєю грою.

Окремо хотілось би відмітити неординарний виступ у жанрі "Стендап" Жеки Лихини з Гринцівського НВК, який передагв глядачам емоційний стан школяра перед батьківськими зборами.

 Переможцями "Ліги сміху" стали комнада "Мілкі вей" Михайлівської ЗОШ І-ІІІст. та Жека Лихина, учень Гринцівського НВК. ІІ місце зайняла команда "Шанс" Будильського НВК, ІІІ - команда "Бешкетники" Павленківського НВК.

Усіх учасників тепло привітав завідувач сектору молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації А.А. Стегній та вручив їм подарунки.

Після хвилі позитиву «Ліги сміху» розпочався фінал відкритого районного чемпіонату гри «Брейн ринг». Команди «Іскра» з Михайлівської ЗОШ І-ІІІст., «Салют» з Ворожбянського НВК, «Мудре совеня» з Великовисторопського НВК, володарі кубку «Мудра сова», Чемпіони - 2017 року – команда «Прометей» Межиріцької ЗОШ І-ІІІст. приїхали, щоб позмагатися за головний кубок - "Мудра сова".

У відбірковому турі з величезним відривом у балах (15 із 18 можливих) вирвалася вперед команда "Прометей". Однакову кількість балів набрали "Салют" та "Мудре совеня", тому був додатковий тур, який виграла команда "Салют".

У ІІ турі з гри неочікувано вийшла команда "Іскра".

Таким чином, у фінальному турі змагалися команди "Прометей" та "Салют". Незважаючи на те, що команда "Салют" грала з новим капітаном, та новими гравцями - вони стали достойними супениками для досвідченого "Прометея" та змусили їх похвилюватися. Але команда "Прометей" все таки підтвердила звання "Чемпіона з гри брейн ринг" і перемогла з рахунком 4:2.

Усі команди вищої ліги були нагороджені солодкими подарунками від сектору молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації, грамотами відділу освіти Лебединської райдержадміністрації та сувенірами від педагогів районного будинку дитячої та юнацької творчості.