Міськрайонна газета

ДО ДНЯ СТУДЕНТА

15 листопада 2017 року на базі Маловисторопського коледжу ім.П.С.Рибалка СНАУ  проведено молодіжне свято «На крилах юності», присвячене Міжнародному Дню студента та Дню працівників сільського господарства

Розпочався захід святковим концертом, студенти коледжу вітали всіх присутніх яскравими номерами художньої самодіяльності. З вітальним словом до працівників сільського господарства та студентів звернувся директор коледжу  Володимир Федина. З нагоди свята кращих працівників та студентів нагороджено грамотами та заохочувальними подарунками.
Вперше цього року до Дня студента у навчальному закладі  закладено алею  вічнозеленої  туї, як символ студентської молодості, завзяття, дружніх взаємовідносин. Також для молоді було організовано фіто-бар, де студенти пригощалися різноманітними лікувальними фіточаями. Викладачі зоотехнологічних дисциплін приготували  йогурти власного виробництва з органічного молока, виробленого на навчально-виробничій фермі коледжу. Далі на студентів чекала розважальна програма з цікавими іграми, конкурсами, юморини, солодкий стіл та святкова дискотека.
На сьогодні важливим завданням залишається сторення повноцінних умов для змістовного дозвілля студентської та учнівської молоді.