Міськрайонна газета

НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ В ЛЕБЕДИНСЬКОМУ БУЛА ОРГАНІЗОВАНА ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2017 РОКУ

Всього на оздоровлення та відпочинок дітей протягом літнього оздоровчого періоду використано 515,9 тис. гривень (374,5 тис. гривень районний бюджет, 61,4 тис. гривень – обласна субвенція, 80,0 тис. гривень позабюджетних коштів), що більше на 158,6 тис. гривень ніж у минулому році

На придбання путівок у  2017 році з районного бюджету виділено 140 тис. гривень, у порівнянні з минулим роком збільшено на 60 тис. гривень. Оздоровлення дітей та учнівської молоді в районі відбувається згідно з прогнозними показниками.

 За рахунок районного бюджету діти пільгових категорій відпочивали у дитячому оздоровчому таборі  «Дружба» (м.Білопілля) – 11 чоловік (діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, батьки яких, брали участь в АТО), у наметовому таборі «Сузір’я» (с.Червлене) – 10 чоловік ( обдаровані та талановиті діти, діти працівників агропромислового комплексу), оздоровчому таборі «Чайка» (Буринської районної ради) - 26 чоловік (діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти, батьки яких, є учасниками  АТО).

          За рахунок коштів обласного бюджету:  2 дітей з малозабезпечених сімей направлено на безкоштовне оздоровлення до УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса),2 дітей-сиріт направлено на безкоштовне оздоровлення до ДП «Артек».2 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» направлені на оздоровлення та відпочинок до ДП «Артек» (м.Київ) та ДОТ «Прибрежний» (Херсонська обл).

        Всього протягом оздоровчого періоду 2017 року оздоровлено 53 дитини пільгових категорій:

-         Діти-сироти – 2 чол.;

-         Діти, позбавлені батьківського піклування- 6 чол.;

-         Діти, батьки яких брали участь в АТО – 10 чол.;

-         Діти – внутрішньо переміщені особи – 6 чол;

-         Діти з багатодітних сімей  - 6 чол.;

-         Діти з малозабезпечених сімей – 10 чол.;

-     Діти працівників агропромислового комплексу – 2 чол.;

-         Талановиті та обдаровані діти – 10 чол.;

-    Діти, які  знаходяться на диспансерному обліку – 1 чол.