Міськрайонна газета

ДО ДНЯ МАТЕРІ ТА ДНЯ СІМ'Ї

 

Значення батьків у розвитку особистості дитини переоцінити неможливо. Батьки складають перше оточення дитини, в якому вона здобуває важливий життєвий досвід, знання про себе і про світ.

 

З метою покращення відповідальності за планування сім’ї, збереження її основних функцій та запобігання ранньому соціальному сирітству працівниками Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Лебединської райдержадміністрації спільно з медичними працівниками, які обслуговують населення району, на базі Лебединської центральної районної лікарні 15.05.2014 в рамках роботи консультаційного пункту було проведено засідання «круглого столу», присвячене Дню матері та Дню сім’ї на тему «Планування сім’ї – надійний спосіб збереження та покращення здоров’я жінок та дітей».

На засіданні обговорювалося широке коло питань щодо роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, та особливості співпраці працівників служб, які опікуються сім’ями з дітьми, та медичних працівників сільської місцевості. Налагоджено механізм взаємодії суб’єктів із соціальної роботи щодо якісного надання комплексу соціальних послуг вищезазначеній категорії осіб.