Міськрайонна газета

МІЙ ІМІДЖ – МОЄ ЗДОРОВ’Я

 

Питання здорового способу життя завжди було актуальним для людини, бо міцне здоров’я відкриває можливості для  всіх звершень і досягнень.

26 лютого  2013 року 14 команд із навчально-виховних закладів  Лебединського району зустрілися на  районному  етапі Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я», щоб обговорити проблеми  збереження здоров’я. 

Програмою проведення фестивалю-конкурсу було  передбачено:

- конкурс літературно-музичної  композиції ;

- конкурс плакатів;

- конкурс фотографій.

Вражаючими, цікавими, енергійними  та змістовними були підготовлені літературно-музичні композиції  команд-переможців. За підсумком журі в цьому конкурсі   І місце посіла команда «FASHION» Маловисторопського НВК, ІІ місце – команда «Імпульс» Пристайлівського НВК, ІІІ місце – команда «Грація» Рябушківського НВК. Доповнювала  та наповнювала  змістом  все, що відбувалося на сцені, і відео презентація кожної команди.

       Кожного дня все більше представників молоді обирають свідомий спосіб життя, спрямовують свої зусилля на збереження та зміцнення свого здоров’я. Саме таку активну життєву позицію і відобразили учні в своїх плакатах, фото та творчих роботах.

      У  конкурсі тематичних плакатів взяло участь  12 робіт. І місце отримала  Гриценко Олена,  НВК с.Штепівка,    ІІ місце – Цилюрик Ірина,  Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.., ІІІ місце –   колективна робота учнів  НВК с. Пристайлове.

     На   конкурс фотографій та художніх робіт було представлено 15 робіт. І місце за підготовлену  фотороботу отримала   Нечитайло Віра,    НВК с. Будилка,  ІІ місце  - Харченко Тетяна, Голубівська ЗОШ І-ІІІ ст..