Міськрайонна газета

ДИСТАНЦІЙНИЙ SMART – ФЕСТИВАЛЬ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Вперше свято до Дня захисту дітей проходило вроку організовано  дистанційний SMART – фестиваль, який проходив на 2 платформах: у спільнотах Лебединська районна дитячо-юнацька спортивна школа, районний Будинок дитячої та юнацької творчості

За підсумками участі вихованців РБДЮТ у дистанційному районному SMART – фестивалі, присвяченому Дню захисту дітей визначено переможців:

у номінації «Світ захоплень»  - Юлія Терновська, Гринцівський НВК (І місце), Вікторія Гончар, Гринцівський НВК (ІІ місце), Бакшеєв Артем (Гринцівський НВК) ІІІ місце;

у номінації «Моє дитинство кольорове»  - Альона Білик, Гринцівський НВК (І місце), Даша Гавриленко, Будильський  НВК (ІІ місце), Джаміна Амансахатова, Будильський НВК (ІІІ місце).

За підсумками участі вихованців Лебединської районної дитячо-юнацької спортивної школи у дистанційному районному SMART – фестивалі, присвяченому Дню захисту дітей  визначено переможців та призерів:

Відділення «Волейбол» на базі Василівського ліцею тренер-викладач  Хоменко С.М.

 серед юнаків:

І місце – Гмиря Вячеслав

ІІ місце – Гончаренко Сергій

ІІІ місце – Бондар Максим

серед дівчат:

І місце - -Ступінська Каріна

ІІ місце – Зоренко Поліна

Відділення «Легка атлетика» на базі Рябушківського НВК тренер – викладач Подрєзов Р.Л.

серед юнаків:

І місце – Федоренко Юрій

ІІ місце – Падалка Владислав

ІІІ місце – Гончаренко Данил

серед дівчат:

І місце – Падалка Каріна

ІІ місце – Маліч Маргарита

ІІІ місце  - Сіробаба Анастасія

Відділення «Футбол»

серед юнаків:

І місце – Коваль Євген (Межиріцька ЗОШ, тренер – викладач Легкий М.О.)

ІІ місце – Дігтяр Давід (Михайлівська ЗОШ, тренер – викладач Семененко О.Г.)

ІІІ місце – Береза Максим (Будильський НВК, тренер – викладач Бєлих Д.В)

серед дівчат:

І місце – Попович Каріна (Будильський НВК, тренер – викладач Бєлих Д.В)

ІІ місце – Ващенко Лілія (Михайлівська ЗОШ, тренер – викладач Семененко О.Г.)

ІІІ місце – Тинда Анастасія (Межиріцька ЗОШ, тренер – викладач Легкий М.О.)

Переможці, призери та учасники фестивалю нагороджені заохочувальними подарунками   відділу культури, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації.