Міськрайонна газета

ГЕНІЙ ВОКАЛУ - БОРИС ГМИРЯ

5 серпня 1903 року в м.Лебедин народився і виріс видатний оперний співак, актор, народний артист СРСР Борис Романович Гмиря

Лебединщина славетна своїми уродженцями. Вона зростила на своєму віку чимало художників, поетів, письменників, науковців, політиків та громадських діячів.

3 серпня, напередодні 117-ї річниці від дня народження видатного земляка, зірки світового рівня, Бориса Гмирі у районному краєзнавчому музеї провели захід, присвячений його пам’яті «Обрані часом: Борис Гмиря».

 

РОЗВИТОК ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ЖАНРУ В ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ

24 липня 2020 року у районному будинку культури відбувся семінар - практикум для культпрацівників району

Його провела головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Ігнатова.

Основним питанням, що розглядали на порядку денному було організація роботи інструментальних ансамблів.

 

РОБОТА КУЛЬТОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Відділом культури, молоді і спорту райдержадміністрації провели семінар - практикум для працівників закладів культури району

Про використання у роботі програми «POWER POINT» розповіла методист районного будинку культури Ірина Балаба. Директор Рябушківського сільського будинку культури  Яніна Шолудько ознайомила присутніх з роботою над презентаціями культурно-мистецьких заходів в програмі «POWER POINT». Директор Будильського сільського будинку культури Алла Дятленко виступила з питанням «Методичні вказівки щодо роботи в Інтернеті з різними програмами». Про проведення Відкритої першості Лебединщини з міні-футболу у 2020 році розповів директор Лебединської районної дитячо-юнацької спортивної школи Анатолій Стегній.

 

«НА КРИЛАХ МОЛОДОСТІ» - 2020 У ОНЛАЙН-РЕЖИМІ

З 9 по 19 червня 2020 року в Лебединському районному будинку культури відбувся районний дистанційний фестиваль – конкурс творчо – обдарованої молоді «На крилах молодості»

Захід проведений з метою активізації творчих здібностей молоді, популяризації народної та української естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, художнього читання для закріплення творчих стосунків між населеними пунктами Лебединського району. Участь у дистанційному фестивалі – конкурсі взяли учасники 17 сільських закладів культури.

 

РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ "ВІЙНА.ПЕРЕМОГА.ПАМ'ЯТЬ"

Лебединський районний краєзнавчий музей долучився до акції "Війна. Перемога. Пам'ять.", що проводилась до 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Музейними працівниками була оновлена тематична експозиція.
Акція проводилась з метою вшанування пам'яті про тих, хто боровся з нацизмом під час Другої світової та продовжує боротися за незалежність України у збройному конфлікті на сході держави. Через загальнонаціональний карантин, урочистості з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні цьогоріч у районі не проводились. Нині музейний заклад відкрито, і відвідувачі мають змогу оглянути оновлену виставку.