Міськрайонна газета

ДЕНЬ СЕЛА ВІДЗНАЧИЛИ У СЕЛИЩІ

В теплий осінній день 22 вересня село Селище Будильської сільської ради зустрічало гостей та вихідців малої батьківщини на тому ж місці в той же час. Саме цього дня, вже традиційно, за ініціативи сільського голови Володимира Шкурка та колективу Будильського сільського будинку культури проводиться День села

Захід розпочався з мітингу, який було присвячено Дню партизанської слави. Володимир Олексійович нагадав присутнім про події воєнних років та бої, що велися на території Селища. Хвилиною мовчання та покладанням квітів жителі вшанували пам'ять полеглих в роки Другої світової війни.

Свято продовжилося біля будівлі колишнього сільського клубу. Подарунки та привітання від сільського голови та керуючої дільницею в селі Будилка ТОВ "Агро-Край" Наталії Березової  отримали подружжя Третяк Ніна Григорівна та Микола Григорович, колишній працівник колгоспу "Україна",  Денисенко Григорій Маркович та доярка ТОВ "Веприк Плюс" Лихина Лідія Михайлівна.

Щиро дякували, даруючи оплески і посмішки будильським артистам: Сергію Антонченку, Олександру Подимнікову, Тетяні Кравченко, Аллі Дятленко та юній солістці Анні Прісіч. Веселились, жартували, анекдоти розповідали, згадували старі пісні і знову, як в юні роки, співали і танцювали, молодіючи душею, жителі поважного віку.

За душевними розмовами, живим спілкуванням присутні та організатори не помітили, як пролетів день. Приємно згуртовувати і давати можливість людям, що живуть у віддаленому селі, відчути себе потрібними, незабутими.