Міськрайонна газета

ПРОДОВЖУЄМО ТВОРИТИ ДОБРО

24.05.2019 року у районному будинку культури для осіб з обмеженими фізичними можливостями, що проживають у м.Лебедин, проведений благодійний культурно – мистецький захід

На початку заходу всіх привітали керівники Лебединської міської організації інвалідів Валентина Литвиненко і Валентина Савчук. Від директора ПСП «Хухрянське» Миколи Смілика всі учасники зустрічі отримали солодощі. Концертну програму для них організували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

З великим задоволенням сприймали пісні у виконанні гуртківців сольного співу: Ксенії Лойко, Юлії Лапіної, Анжеліки Мумінджанової та тріо «Конфеті» (керівник Любов Лєгун). Покращив настрій гумор від вихованців гуртка художнього читання: Анни Алєксєєнко, Юлії Волкової, Олександра Черв’яка, Володимира Дорошенка (керівник Микола Корсун). До душі припали пісні у виконанні Любов Лєгун та Сергія Касьянова.

Подібні зустрічі згуртовують і об’єднують людей, дозволяють їм забути на якусь мить про буденні проблеми, а можливо, негаразди.