Міськрайонна газета

ПИТАННЯ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ В РАЙОНІ ОБГОВОРЮВАЛИ КУЛЬТПРАЦІВНИКИ

03 травня 2019 року у приміщенні Лебединського районного будинку культури відбулася нарада працівників культосвітніх установ району

Відкрила нараду начальник відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації Ганна Богомаз.

Ганна Володимирівна ознайомила всіх присутніх з планом роботи наради та розглянула питання: «Про організацію та проведення І етапу (місцевого) огляду-конкурсу на краще дослідження місцевого елементу нематеріальної культурної спадщини». «Про нормативно – правову основу функціонування клубної сфери» розповіла директор районного будинку культури Світлана Маригіна. Методист І категорії районного будинку культури Марина Зініна ознайомила присутніх з проведенням культурно – мистецьких заходів у травні місяці. «Про організацію та проведення заходів щодо оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2019року» виступила провідний методист районного будинку культури Любов Лєгун.

Начальник відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації Ганна Богомаз, підбиваючи підсумки, ще раз наголосила на необхідності кожному керівнику клубного закладу поглиблювати та вдосконалювати свої знання у сфері охорони праці у культурно-освітніх закладах та побажала присутнім успіхів та найкращих результатів у дослідженні, збереженні та презентації самобутньої місцевої нематеріальної культури.