Міськрайонна газета

НАРАДА БІБЛІОКАРІВ РАЙОНУ

3 травня в центральній районній бібліотеці відбулась нарада бібліотечних працівників району, під час якої підвели підсумки проведення районного творчого конкурсу «Великодні барви»

У ньому взяли участь 30 дітей із сільських бібліотек району. Всі вироби були представлені на виставці, що експонується вже протягом трьох тижнів у читальній залі центральної районної бібліотеки. Директор Лебединської центральної районної бібліотеки Тетяна Ольховик привітала з святами та окреслила колегам завдання для подальшої роботи.

Завідуюча організаційно-методичним відділом центральної районної бібліотеки Олександра Ольховик підготувала  методичні матеріали «Правове виховання дітей і молоді» та наголосила, що одним із пріоритетів у роботі бібліотек є правове виховання підростаючого покоління, що з усіх знань, які людина набуває у повсякденному житті, їй найбільше будуть потрібні питання правозахисту. Знання, отримані бібліотечними працівниками під час таких заходів, сприяють вдосконаленню роботи з користувачами і поліпшенню якості послуг, що надаються. 

Завідуюча дитячим відділом центральної районної бібліотеки  Калініченко М.В. розповіла присутнім про умови конкурсу для учнів  6-7 класів «Лідер читання», метою якого є підвищення рівня читацької та культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, критичного мислення та популяризації найкращих надбань української і світової класичної та сучасної літератури.