Міськрайонна газета

«АНТОЛОГІЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ»

У читальній залі Лебединської центральної районної бібліотеки відбулась зустріч з відомими земляками письменниками Олександром Вертілем та Василем Пазиничем

Гості презентували нове видання «Антологія сучасної української літератури».

      «Українська держава лише тоді стоятиме віки, якщо будемо зводити її на міцних духовних каменях, а це наша рідна мова, історична пам'ять, звернена до Бога молитва рідною мовою» - зазначили в передмові до книги її упорядники Віктор Терен та Павло Щегельський.

      Поспілкуватися з письменниками завітали студенти педагогічного коледжу та медичного училища,бібліотекарі шкільних бібліотек, користувачі районної бібліотеки. Олександр Вертіль та Василь Пазинич прочитали свої вірші, як ті що ввійшли в збірку, так і нещодавно написані.

     Прозвучало чимало запитань щодо творчих і людських уподобань авторів, їх поглядів на сучасну українську літературу, на які наші гості дали змістовні та цікаві відповіді. Кожен охочий міг обрати до вподоби вірш з презентованої збірки та прочитати його. Учасник літературного клубу «Творча хата» Оксана Мороз обрала вірш нашого земляка Василя Довжика «Пісня про пісню» та сердечно привітала гостей. Слова вдячності та побажання  нових творчих злетів висловили студенти та вручили квіти. Приємним подарунком для працівників та читачів бібліотеки  стала  книга з автографами.  Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері і не залишила байдужим жодного з присутніх.