Міськрайонна газета

КВІТКА-ДУША НІЖНА І ЖИВА

Останнім часом вироби ручної роботи набувають великої популярності. Сьогодні хендмейд вважають модним хобі

Напередодні жіночого свята 8 березня у Лебединському районному краєзнавчому музеї відбулась виставка нашої Лебединської майстрині Людмили Стеблянко під назвою «Квітка-Душа ніжна і жива».

Атмосфера на виставці панувала дружня, захоплююча і заряджена натхненням і позитивом.

Оскільки світ хендмейда прекрасний, неозорий і захоплюючий, Людмила постійно вивчає, пробує щось нове, і, звичайно ж, прагне вдосконалювати те, чого вже навчилася. Спектр творчості молодої майстрині незвичайно широкий. Вона створює просто неймовірні мильні шедеври різних форм, розмірів і ароматів.

За словами нашої героїні, якщо жінка самореалізується в творчості – вона стає щасливою. А найпрекрасніше в рукоділлі те, що воно несе красу та радість у життя людей.

Про своє захоплення Людмила може розповідати годинами. Про те, як створюється мило ручної роботи, що можна додавати до мила для догляду за шкірою та багато інших секретів своєї творчості авторка розповіла присутнім. Своє справжнє покликання Людмила знайшла зовсім випадково три роки тому. Спочатку виготовляла свічки з воску (у родини є невеличка пасіка), а потім ще й захопилася миловарінням.

Чому хенд-мейд дуже популярний сьогодні? Чому дівчата, а особливо жінки, які сидять вдома з дітьми, починають займатися саме цим видом творчості? Людмила вважає, що це є одним із способів самореалізації. Крім того, велика кількість однакових товарів надихає до пошуку чогось унікального.

Вона створює мило ручної роботи, з радістю приділяючи цьому багато вільного часу. Для Людмили це і хобі, і розвага, і творча реалізація. Їй подобається випробовувати нові матеріали, нові форми, а ще більше – радувати своїми виробами друзів, знайомих і рідних.

Тож, Людмилочко, бажаємо Вам натхнення, кохання, нехай душа Ваша розцвітає, наче квітка на радість людям, нових ідей, досягнень і успіхів у Вашій справі!