Міськрайонна газета

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ – ДЕНЬ, КОЛИ МИ ВШАНОВУЄМО ПОДВИГ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ПАМ’ЯТЬ ТИХ, КОМУ БУЛА НЕБАЙДУЖА ДОЛЯ КРАЇНИ

20 лютого в  Гринцівській сільській бібліотеці відбувся тематичний захід «Герої не вмирають»

Бібліотекар Любов Олексютенко разом із директором сільського будинку культури Оксаною Тимченко, а також учнями школи переглянули матеріал про всіх, хто віддав своє життя на Майдані Незалежності.

 Учасники художнього читання сільського будинку культури  читали вірші про Україну – «Лист солдату», «Молитва Україні»  та переглянули кліп пісні – реквієму «Заплаче небо».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Наприкінці заходу всі присутні запалили свічки в знак Пам’яті, Єдності, Надії та  Миру.

Цього ж дня у Павленківському НВК директор сільського будинку культури Валентина Шкромада та бібліотекар Валентина Угнічова спільно з вчителем Тетяною Тищенко провели для дітей закладу тематичний захід до Дня Героїв Небесної Сотні «Ангели в небо полетіли».

Організатори заходу розповіли присутнім про події, які відбувалися п’ять років тому на Майдані Незалежності та разом з дітьми виготовили ангелочків з паперу, які потім прикріпили біля стенду «Слава Україні  – Героям слава».