Міськрайонна газета

ТЕМАТИЧНИЙ ЗАХІД У ВАСИЛІВЦІ «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Красиво оформлена сцена, на покуті ікона Божої матері, де горить свічка, на екрані напис «Герої не вмирають!»

Ведуча Даша Рябко розпочинає захід прекрасною легендою про те, як Бог створював землю, а українцям запропонував ту, яку лишив для раю, а назвали її – Україною.

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Хлопцям із села Василівка випав щасливий квиток – їм випало життя. Вони повернулись до рідної домівки, в своє рідне село. Всі вони нагороджені орденами та медалями, і кожен з них найкраще розуміє цінність людського життя і сутність мирного існування, кожен знає, як боляче оплакувати втрати, кожен з них чесний перед власною совістю і світлою пам’яттю.        

В цей день ми всі згадуємо  героїв, що захищали нашу країну в різні часи від ворогів, та загинули на полях бою.

15 лютого минає 30 років, коли вивели війська з інтернаціональної на той час держави Афганістан, згадали і воїнів, які воювали в Чехословакії, Югославії, учасників АТО, які проживають на цей час на території Василівської сільської ради, та які були присутні в залі. Це - Олександр Гончаренко, Володимир Цуріков, Володимир Чиж, Федір Голуб, Михайло Прощик, Олександр Рудик, мама та бабуся захисників АТО ( сина – Сірика Станіслава та онука Сірика Євгена) Парасковія Сірик. До всіх запрошених із вітальними словами звернулась голова сільської ради Антоніна Клюс, яка поздоровила  зі святом ветеранів,  побажала міцного здоров’я та мирного неба над головою. Всім воїнам – захисникам були вручені подарунки від сільської ради.

            На сцені прозвучали пісні та вірші  присвячені цій даті у виконанні самодіяльних артистів сільського будинку культури: Любов Лєгун, Надії Заїки, Даші Рябко, Даші Харченко, Світлани Горобець народного аматорського вокального ансамблю «Калина», дитячого вокального ансамблю «Дзвіночок». Всіх загиблих героїв було вшановано хвилиною мовчання.