Міськрайонна газета

ЛЕБЕДИНЦІ - НА ГОЛОВНИХ УРОЧИСТОСТЯХ У КИЄВІ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ ВИЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого делегація з Лебединщини взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбулись у Національному палаці мистецтв «Україна» м. Київ

   У складі делегації: члени Асоціації ветеранів Афганістану та АТО «ЛАВА» на чолі з Анатолієм Колесником, районної громадської організації «Ветернаи Афганістану Лебединщини» на чолі з Володимиром Масловим, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз,  колектив співробітників районного краєзнавчого музею разм із директором Олександрою Чхайло, директор центральної районної бібліотеки Тетяна Ольховик.

    Гостинно відкрив свої двері для майже чотирьох тисяч ветеранів – афганців та запрошених готей святково прикрашений зал палацу «Україна».

    Розпочалися урочистості з виступу Президента України Петра Порошенка, який зазначив, що афганцям випало пройти суворі випробування і залишити нам приклад стійкості і бойового побратимства  на війні та громадянської активності у мирному житті, відзначив значний внесок ветеранів-афганців у захист суверенітету та територіальної цілісності України, вручив державні нагороди за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов'язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність.

     Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх полеглих.

      Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман також висловив присутнім вітання та слова вдячності.

     Після офіційної частини більше двох годин дарували глядачам гарний настрій українські співаки: Народна артистка України Оксана Білозір та гурт «Контингент».

    На згадку про цю знакову подію було зроблено безліч фото.