Міськрайонна газета

ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ ПЕЙЗАЖУ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА НАТАЛІЇ МЕЛЬНИКОВОЇ – СПРАВЖНЄ СВЯТО

Вже доброю традицією стало проведення в стінах Лебединського районного краєзнавчого музею персональних виставок робіт талановитих людей Лебединщини, які збагачують мистецьку скарбницю рідного краю

Це люди, які мають особливий дар: з білого полотна творити високе мистецтво. Їм вдається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. 

21 лютого 2019 року відбулась презентація виставки художниці з м. Лебедина Наталії Мельникової.

Як розповіла присутнім науковий співробітник районного краєзнавчого музею Світлана Бражніченко, Наталія Андріївна почала писати свої роботи лише три роки тому, але її майстерність зачаровує.  Картини художниці – це в основному пейзажі.

Спостерігаючи за природою, Наталія зображує її у своїх роботах, відтворюючи особисті враження, вкладаючи в кожен мазок свої емоції, що відчутні з першого погляду на картину. Усі роботи – це неймовірне відображення звичних нам пейзажів, які ми бачимо щодня. Але тут починаєш дивитися під іншим кутом, і розумієш, що не завжди помічаєш всю красу нашої природи, іноді сприймаєш її як щось ординарне, звичне, забуваючи зупинитись хоч на секунду і насолодитись миттю краси.

Кожен пейзаж Наталії – це освідчення в коханні природі, яка дарує натхнення і виховує почуття прекрасного. Вона є найталановитішим митцем і не залишає байдужим нікого!

Для любителів пейзажу персональна виставка Наталії Андріївни – справжнє свято. Вся вона – симфонія кольору, вражень. Тут є чому дивуватися і чим захоплюватися.

Художниця відверто насолоджується кольором – його емоціями, енергією, пластикою. Але в кожному творі незмінно одне: бажання митця поділитися своїми відкриттями світу з глядачами, показати, як мить може перетворитися у вічність.

Складно пояснити, чому картини мають таку притягальну, майже магічну силу. У них є якась недомовленість, невловима загадка, яка інтригує і заворожує, манить і заспокоює погляд.