Міськрайонна газета

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ РАЙОНУ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2018 РІК, СПЛАНУВАЛИ ДІЯЛЬНІСТЬ НА 2019

13 лютого в районному будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників культури району

Підсумки роботи галузі культури і туризму району за 2018 рік підвела начальник відділу культури і туризму Ганна Богомаз та окреслила пріоритетні завдання на 2019-й.

Про роботу бібліотечних установ району та завдання їх розвитку на розповіла директор центральної районної бібліотеки Тетяна Ольховик.

 Про діяльність Лебединського краєзнавчого музею в 2018 році, планові завдання на 2019 рік змістовно виклала в своїй доповіді науковий співробітник районного краєзнавчого музею Світлана Бражніченко.

 Проаналізувала участь культосвітніх закладів культури району в районних культурно-мистецьких заходах, фестивалях та конкурсах, висвітлення їхньої роботи у засобах масової інформації і на веб-сайтах у 2018 році провідний методист районного будинку культури Любов Лєгун.

За результатами роботи минулого року, сумлінну працю в напрямку розвитку галузі культури почесні грамоти, подяки від керівників району, грошові премії отримали: Боровеньківський сільський голова Анатолій Некипілий, виконуючий обов’язки В.Висторопського сільського голови Валентина Бугаєнко, директор Гринцівського сільського будинку культури Оксана Тимченко, бібліотекар Гринцівської сільської бібліотеки Любов Олексютенко, директор В.Висторопського сільського будинку культури Сергій Дубовик, директор Василівського сільського будинку культури Наталія Рудик,  головний зберігач фондів районного краєзнавчого музею Лілія Умнова.